Gwiazdy

Miss Świata o swojej codzienności. O jakiej pracy marzy Karolina Bielawska?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Jak wygląda codzienność Miss Świata?
Jak wygląda codzienność Miss Świata? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Minęło już pół roku, od kiedy Karolina Bielawska nosi tytuł Miss Świata 2021. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o najpiękniejszych spotkaniach, zrealizowanych projektach i akcjach charytatywnych, w których bierze udział. Jakie ma plany na karierę po przekazaniu korony?

Jak zmieniło się życie Miss Świata Karoliny Bielawskiej?

Od kiedy Karolina Bielawska została Miss Świata 2021, jej życie zmieniło się diametralnie. Jak wygląda jej codzienność?

- Na pewno zmienił się styl mojego życia, bo w domu stałam się trochę gościem. Jednak w Polsce jest mnie dosyć mało i cały czas podróżujemy po świecie, ciągle są nowi ludzie. Jest to też takie ciągłe wychodzenie poza swoją strefę komfortu, uczenie się nowych rzeczy - zaznaczyła Karolina Bielawska.

Każdego dnia Polka bierze udział w różnych spotkaniach, zabiera publicznie głos na różne tematy i wspiera wiele akcji charytatywnych w rodzinnej Łodzi, ale także na całym świecie.

Plany Karoliny Bielawskiej

Karolina Bielawska za pół roku będzie musiała przekazać koronę najpiękniejszej kobiety na świecie swojej następczyni. Jakie ma plany, kiedy skończą się obowiązki w związku z posiadaniem tytułu?

- Zaczęłam studia biznesowe, mam licencjat z zarządzania i lubię te tematy. Mam też możliwość poznawania ludzi z różnych środowisk. Bardzo bliski jest mi temat przywództwa, a wierzę, że Miss Świata to jest takie przywództwo. Jest to bardzo fajne, że mam taką platformę, mam taki głos, który może wspierać osoby, które tego potrzebują. Jestem też w pewien sposób inspiracją dla młodych kobiet. Myślę, żeby to spójnie połączyć z kolejną pasją, którą są podróże. Ja też uwielbiam rozrywkę, uwielbiam mówić, marzy mi się praca w telewizji i będąc ciągle przed kamerą, mam na to szansę - tłumaczyła.

Od dwóch lat Karolina jest wolontariuszką w Łodzi, gdzie wspiera osoby w kryzysie bezdomności. Środki dla potrzebujących gromadzi także w trakcie różnych akcji na całym świecie. Podkreśla, że ważna też jest obecność i poświecenie uwagi drugiemu człowiekowi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości