Gwiazdy

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumował związek z Agnieszką. Czy żałuje rozstania?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Telemagazyn.pl
Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się tuż po zakończeniu programu, ale ich losy nadal śledzą fani popularnego show. Byli małżonkowie udzieli także kilku wywiadów, w których opowiedzieli o małżeństwie i życiu po jego zakończeniu. Niedawno Kamil został poproszony o wypowiedź na temat swojego związku z Agą. Jak z perspektywy czasu patrzy na ich rozstanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil

Agnieszka i Kamil zgłosili się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia", by znaleźć prawdziwą miłość. Zdaniem ekspertów pasowali do siebie, dlatego zostali połączeni w parę. Przyszli małżonkowie spodobali się sobie od samego początku i bez wahania powiedzieli sobie "tak". W trakcie wesela doskonale bawili się w swoim towarzystwie, natomiast podczas podróży poślubnej zachowywali się tak, jakby znali się od dawna.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Wierząc w swoje przeznaczenie, Agnieszka zdecydowała się zmienić całe swoje życie dla Kamila. Przeprowadziła się do jego rodzinnego Włocławka. Była gotowa na nowy rozdział w życiu z mężem u boku. Wydawało się, że Kamil chce tego samego. Pod koniec finałowego odcinka 7. edycji programu widzowie dowiedzieli się, że ich historia nie ma jednak szczęśliwego zakończenia. Para rozstała się, ponieważ Kamil nic nie poczuł do Agnieszki.

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o relacji z Agnieszką

Dzisiaj uczestnicy eksperymentu oczekują na rozprawę rozwodową. Ostatnio w rozmowie z nami Agnieszka powiedziała o swoim życiu po programie. Dzięki popularności radzi sobie całkiem nieźle, bo zarabia na swoim profilu na Instagramie. Teraz Kamil skomentował swoją decyzję o opuszczeniu żony.

- Patrząc z perspektywy czasu, nadal twierdzę, że nie było szansy na happy end. Jeśli nie w tamtym momencie, to myślę, że prędzej czy później i tak byśmy się rozstali - powiedział w rozmowie z "Telemagazynem".

Kamil wypowiedział się także na temat uczestniczki 5. edycji programu, z którą niektórzy fani i media połączyli go w parę. - Iga jest bardzo fajną koleżanką, jest zawsze uśmiechnięta i ma super poczucie humoru. Mamy z Igą dobry kontakt, ale nie mamy się ku sobie, jeśli chodzi o relacje związkowe. Przyjacielskie jak najbardziej - wytłumaczył.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Telemagazyn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości