Gwiazdy

Justyna Steczkowska pochwaliła się przystojnym synem. Fanka: Zaniemówiłam z wrażenia"

Gwiazdy

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska dołączyła do grona polskich gwiazd, które uciekając przed niską temperaturą wyjechały na wakacje. Wokalistka w swoich mediach społecznościowych publikuje piękne ujęcia z gorącego Zanzibaru i zachwyca fanów. Teraz dodatkowo pokazała fotografię z synem. Leon Myszkowski zmienił się nie do poznania!

Justyna Steczkowska na Zanzibarze

Kilka dni temu Justyna Steczkowska wybrała się na uwielbiany w ostatnim czasie przez gwiazdy Zanzibar. Artystka pokazuje z tanzańskiej wyspy niezwykłe ujęcia w mediach społecznościowych, na których dodatkowo zachwyca swoją sylwetką. Fanki są pod wrażeniem jej figury, którą prezentuje w wymyślnych strojach kąpielowych. Wokalistka z kolei bardzo się cieszy, że w końcu może odpocząć od codzienności i wygrzać się w promieniach słońca.

- Zanzibar... Słońce, radość i chwila oddechu od masek... wszelkich - napisała pod jednym ze zdjęć

Piosenkarka jednak nie ujawniała, z kim wybrała się na egzotyczne wakacje. Zdradziła to dopiero na jednym z ostatnich zdjęć, na którym pozuje z ukochanym synem, czym wywołała lawinę komentarzy.

Metamorfoza Leona Myszkowskiego

Wiadomo, że Leon Myszkowski ma zaledwie 21 lat i obecnie próbuje swoich sił na muzycznej scenie, gdyż zajmuje się miksowaniem. Równocześnie prowadzi popularny kanał na YouTube, a kilka lat temu na rynku ukazała się jego książka o gotowaniu, które jest jego pasją.

- Naprawdę jestem dumny, że dla kogoś mogę być interesujący i mam do zaoferowania więcej niż bycie "synem swojej mamy" - mówił w jednym z wywiadów.

Teraz bez wątpienia stanie się jeszcze bardziej interesujący dla fanek Justyny. Po publikacji przez wokalistkę na Instagramie zdjęcia z synem, w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Internautki są zachwycone jego urodą, a niektóre określają ją nawet "metamorfozą roku". Pod fotografią czytamy: "Zaniemówiłam z wrażenia", "Jaki przystojny" czy "Od lat kocham Justynę, ale od dzisiaj zakładam fanklub Leona". Fanki podkreślają również, że Leon wygląda bardziej jak jej partner, a nie syn, gdyż niezwykle wydoroślał.

Też tak uważacie?

Justyna Steczkowska pozuje pod wodą. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości