Gwiazdy

Julia Wróblewska po pół roku wróciła z ośrodka terapeutycznego. Jak się czuje?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Julia Wróblewska

Julia Wróblewska w listopadzie 2021 roku podjęła dobrowolne leczenie w ośrodku terapeutycznym, w którym spędziła sześć miesięcy. Po powrocie do domu analizuje swój obecny stan zdrowia i podsumowuje pobyt w całodobowym oddziale zaburzeń osobowości. - Dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy - przyznaje aktorka.

Julia Wróblewska wróciła z półrocznej terapii

Na początku listopada ubiegłego roku Julia Wróblewska poinformowała za pośrednictwem Instagrama o udanej kwalifikacji do podjęcia leczenia w całodobowym ośrodku terapeutycznym. - To nie jest oddział zamknięty i mogę mieć tam telefon oraz wszystkie inne rzeczy, jadę dobrowolnie - zaznaczyła młodziutka aktorka.

W tym samym wpisie po raz pierwszy podzieliła się z fanami postawioną przez specjalistów diagnozą. - Cierpię na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline - F60.31). Jestem zdiagnozowana od 3,5 roku - wyjaśniła.

Podczas pobytu w ośrodku gwiazda mocno ograniczyła swoją aktywność w sieci. Po kilku miesiącach wróciła do domu i w mediach społecznościowych podsumowała efekty leczenia.

Problemy natury psychologicznej

Psychoefekty - codziennie wpływają na nasze życie
Psychoefekty - codziennie wpływają na nasze życie Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Wróciłam do domu około tydzień temu, ale potrzebowałam czasu, by się przystosować i ogarnąć trochę rzeczy zanim Was powiadomię. Czuję wiele zmian, wiele do mnie dotarło. (...) Dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy, tych dobrych i tych bolesnych, których wcześniej nie chciałam widzieć - wyznaje Julia.

- Teraz czas na to, by odkryć, kim jestem i czego chcę od życia, bo nigdy nie dałam sobie na to przestrzeni. Jeszcze sporo muszę się nauczyć - dodaje w poście na Instagramie.

Julia Wróblewska ocenia swój obecny stan zdrowia

Julia Wróblewska zapowiedziała, że jej działalność w mediach może mieć w przyszłości zupełnie inny wymiar niż dotychczas. Aktorka nie sprecyzowała swoich planów, ale zaznaczyła, że teraz chce skupić się wyłącznie na sobie i na kontynuowaniu terapii. Gwiazda została ponownie zdiagnozowana.

- Zrobiłam tyle, ile mogłam w tak krótkim czasie, ale widzę też, że zmiany są kruche i mam zamiar kontynuować terapię. Czuję się dużo lepiej. Mam więcej odwagi by dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu. (...) Zmieniła się też moja diagnoza, co obróciło moje myślenie do góry nogami, ale ją akceptuję - informuje aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości