Gwiazdy

Julia Wieniawa dementuje plotki. Gwiazda pokazała, jak optycznie powiększyć usta

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TikTok

Julii Wieniawie niejednokrotnie zarzucano, że powiększyła usta. Aktorka po raz kolejny odniosła się do plotek. Na TikToku zamieściła nagranie, na którym udowadnia, że nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej i zdradziła swój makijażowy trick.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Mogliśmy ją podziwiać m.in. w produkcjach Patryka Vegi, "Sali samobójców. Hejter" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Aktorstwo umiejętnie zaś łączy z karierą muzyczną, prowadzeniem marki modowej, udziałem w sesjach zdjęciowych i w kampaniach reklamowych.

Zobacz wideo: Top Model: Pielęgnacja ust

Top Model: Pielęgnacja ust
Top Model: Pielęgnacja ust

Julia Wieniawa dementuje plotki dotyczące powiększenia ust

Wiele fanów wokalistki jest pod wrażeniem jej urody, ale są i tacy, którzy sugerują, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Jedna z internautek napisała bezpośrednio: "Wary zrobione... Tragedia". Julia Wieniawa nie przeszła obojętnie obok nieprzychylnych słów i po raz kolejny zabrała głos w tej sprawie. Na TikToku opublikowała wideo, w którym udowadnia, że jej pełne wargi nie są efektem ingerencji chirurga.

- Nie wiem, ile razy jeszcze będę musiała udowadniać, że nie robiłam nigdy ust. Proszę bardzo. Tak wyglądają moje naturalne usta, mogę je marszczyć, robić dzióbki, nie wiem, co jeszcze mogę z nimi robić. Nie ma tutaj nic - mówiła, marszcząc i wyginając usta.

Jak optycznie powiększyć usta? Julia Wieniawa zdradziła makijażowy trick

W dalszej części nagrania aktorka zdradziła sprytny trick, jak przy pomocy kosmetyków optycznie powiększyć usta.

Potrzebujemy ulubionej konturówki, najlepiej w kolorze brązowym i obrysowujemy kontur ust. Ja zwykle delikatnie, dosłownie ociupinkę, wychodzę poza kontur swoich ust, dzięki czemu naturalnie je powiększam. Następnie wypełniam lekko po bokach, u góry również. I błyszczyk! Oto cała tajemnica! Nakładam błyszczyk, który rozsmarowuje mi ładnie konturówkę i daje mi efekt powiększonych ust. 

@juliawieniawa

Odpowiedz użytk. @userkanoname oto cały sekret Lol

♬ dźwięk oryginalny - Julia Wieniawa

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości