usta

  usta

  Pandemia koronawirusa spowodowała wiele zmian dotyczących wszystkich aspektów życia. Od blisko roku inaczej pracujemy, kupujemy, podróżujemy i wypoczywamy. Większość czasu spędzamy w domu, a wychodzimy z nich tylko w maseczkach. To wszystko odbiło się m.in. na zawartości kobiecych kosmetyczek - sprzedaż szminek spadła aż o 70 procent. Jednak producenci przewidują, że po pandemii świat opanuje szalona moda na malowanie ust. Jakie kolory będą królowały? O tym mówiła nam makijażystka Marta Gąska.

  Jeśli któraś z naszych widzek zastanawia się nad laserową korektą powiek czy ust, to jesienią jest najlepszy moment na taką decyzję. Nie poddajemy już twarzy działaniu słońca, ale też nie wystawiamy jej jeszcze na mroźne, zimowe powietrze. Jak można bezboleśnie i bezinwazyjne podnieść opadającą powiekę czy powiększyć usta? O tym opowiadała w naszym programie dr Gabriela Mercik, która na co dzień pomaga w utrzymaniu urody koronowanym głowom, m.in. Księżnej Yorku Sarah Fergusson.

  Piercing to świetna metoda na wyróżnienie się z tłumu. Jednym z najbardziej oryginalnych sposobów na przyciągnięcie uwagi otoczenia jest wykonanie kolczyka pod wargą. Jak wygląda zabieg? Ile kosztuje kolczyk pod wargą? Poznaj typy kolczykowania dolnej wargi.

  Pękające usta – jaka witamina powinna być suplementowana? Jak złagodzić objawy za pomocą domowych sposobów i gotowych maści? Krótko mówiąc – co na pękające usta? Przedstawiamy możliwe przyczyny tej przypadłości i najlepsze sposoby na walkę z nią.

  Zima nie jest łagodna dla naszych ust. Nieodpowiednio pielęgnowane wysuszają się i pękają. Dlatego warto sięgnąć po balsam do ust. Jaki będzie najlepszy? Zobaczcie wyniki naszego testu.

  Usta z wiekiem starzeją się - robią się coraz cieńsze i mniej jędrne. O tym, jak je odmłodzić w gabinecie medycyny estetycznej powiedział w Dzień Dobry TVN dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging.

  Natalia Siwiec przyznała się, że w chwili obecnej ma większe usta. W jaki sposób je sobie powiększyła? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Elżbieta Dawydzik ma 47 lat i mieszka w Żorach. Jest mamą dwóch dorosłych synów i 9-letniej córki. Zgłosiła się do Dzień Dobry TVN po to, by lepiej się poczuć. Ta metamorfoza była dla niej bardzo ważna. Pani Ela chciała powiększyć swoje usta. Doktor Marcin Ambroziak zaproponował jej także ujędrnienie skóry, usunięcie boczków i konsultację stomatologiczną. Zobaczcie efekty metamorfozy Pani Eli. Podoba się Wam?