Gwiazdy

"Johnny Depp kontra Amber Heard" - dokument o najgłośniejszym procesie Hollywood. Gdzie można go obejrzeć?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
Amber Heard, Johnny Depp

Johnny Depp i Amber Heard są parą, o której obecnie mówi cały świat. Niegdyś zakochani, teraz walczą ze sobą w sądzie - na oczach milionów widzów - o dobre imię. Kto w tym sporze jest ofiarą, a kto katem? Która z przedstawianych przez obie strony wersji jest najbliższa prawdy? Odpowiedzi na te pytanie postanowili poszukać twórcy dokumentu pod marką discovery+ Originals. "Johnny Depp kontra Amber Heard" jest już dostępny w Playerze i TVN24 GO.

Amber Heard i Johnny Depp. Jak zaczął się ich romans?

Związek Amber Heard i Johnny’ego Deppa przypominał prawdziwe hollywoodzkie love story. Poznali się w 2009 roku na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Dwa lata później media doniosły tych dwoje połączyło coś więcej niż tylko praca nad jednym filmem.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Zakochani pobrali się po czterech lata związku w lutym 2015 r. Niespodziewanie rok później – w maju 2016 r. – Heard złożyła pozew rozwodowy wraz z zakazem zbliżania się do niej. Tak zaczęła się telenowela medialna i publiczne pranie brudów, których do dziś jesteśmy świadkami.

Amber Heard i Johnny Depp - rozpad związku

Proces, który śledzi obecnie cały świat, to pokłosie wywiadu, którego tuż po rozwodzie Amber Heard udzieliła "The Washington Post". Opowiedziała w nim o kulisach swojego krótkiego, ale jak się okazało bardzo burzliwego małżeństwa z Johnny’m Deppem. Aktor, któremu natychmiast nadano łatkę "damskiego boksera", żąda dziś sprawiedliwości. Artysta pozwał byłą żonę o zniesławienie i domaga się od odszkodowania w wysokości 50 mln dolarów.

Z dnia na dzień sądowa batalia robi się coraz bardziej bezwzględna, a na jaw wychodzą nowe szokujące fakty. Od uzależnienia od alkoholu, narkotyków po przemoc fizyczną i psychiczną

"Johnny Depp kontra Amber Heard". Kulisy głośnego procesu

Dwuczęściowy dokument "Johnny Depp kontra Amber Heard" przygląda się sprawie z dwóch perspektyw. Bada jedną z najgłośniejszych i najbardziej medialnych batalii sądowych ostatnich lat. Twórcom discovery+ Originals udało się dotrzeć do prawników obu stron, Davida Sherborne’a i Sashy Wass QC. Reprezentanci wnikliwie analizują wydarzenia, które rozgrywają się na oczach milionów ludzi na całym świecie. Produkcja bierze "pod lupę" także materiał dowodowy z postępowania sądowego w Wielkiej Brytanii w 2020 r. Znalazły się tam nagrania wideo, wiadomości tekstowe, zdjęcia i nagrania audio wykonywane przez samą parę.

Dokument ten można już oglądać na platformie Player.pl oraz TVN24 Go.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości