Joanna Przetakiewicz trenuje w doborowym towarzystwie. Fani: "Takie wsparcie jest bezcenne"

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Joanna Przetakiewicz stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Projektantka z sukcesami realizuje się na płaszczyźnie zawodowej, ale znajduje też czas na regularne treningi, które pozwalają jej cieszyć się szczupłą sylwetką i doskonałym samopoczuciem. Fani niejednokrotnie mieli okazję podziwiać jej sportową rutynę w mediach społecznościowych. Tym razem zaskoczyły ich zdjęcia i nagranie upamiętniające bardzo nietypowy trening.

Joanna Przetakiewicz - jak dba o kondycję?

Joanna Przetakiewicz zachwyca fanów nie tylko licznymi osiągnięciami zawodowymi, ale też nieprzeciętną urodą i nienaganną sylwetką. Nie jest tajemnicą, że projektantka nie stroni od aktywności fizycznej i chętnie poświęca na nią swój czas. Kilka miesięcy temu 54-latka opublikowała na swoim instagramowym profilu post, w którym podzieliła się sprawdzoną receptą na poprawę samopoczucia. W rozległym wpisie znalazła się wzmianka na temat spacerów z psami i wizyt na siłowni. Tym razem internauci dowiedzieli się, że można z powodzeniem połączyć obie te aktywności.

- Trening z psem liczy się razy dwa - napisała Joanna Przetakiewicz pod filmem i zdjęciami, prezentującymi osobliwy trening w towarzystwie czworonożnych przyjaciół.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Joanna Przetakiewicz trenuje z psami

Post natychmiast zwrócił uwagę internautów. Widok projektantki podnoszącej ciężarki w otoczeniu bawiących się czworonogów wyraźnie przypadł do gustu użytkownikom Instagrama, okazał się też swoistą zachętą do wypróbowania tej formy ćwiczeń.

"W takim towarzystwie to dopiero się fajnie ćwiczy", "Cały gang rządzi na tym treningu", "Takie wsparcie jest bezcenne. Uwielbiam", "Super towarzystwo" - pisali zachwyceni fani.

Relacja z wyjątkowej wizyty na siłowni zwróciła także uwagę Ewy Chodakowskiej, która zdecydowała się zostawić pod postem swój komentarz.

- TRENING W RAJU - stwierdziła znana trenerka.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości