Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz w szokującym wyznaniu: "W liceum nie zdałam do 2 klasy. Byłam z tego zadowolona"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Joanna Przetakiewicz w mediach społecznościowych chętnie pokazuje fanom, jak przygotowuje rozmaite dania. Projektantka nie ukrywa, że lubi kucharzyć i jeść. Teraz wzięła udział w programie "Kolekcja smaków" i gotowała wraz z Michelem Moranem. Zdradziła mu kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia.

"Kolekcja smaków" w Player.pl

"Kolekcja smaków" to program dostępy na Player.pl, w którym charyzmatyczny kucharz z Andaluzji dzieli się przepisami na różnorodne potrawy. Obecnie na platformie jest dostępny drugi sezon show. W nim Michel Moran zaprosił na kolację znane i lubiane osobowości ze świata sportu, filmu oraz telewizji - m.in. Dorotę Wellman, Filipa Chajzera czy Reni Jusis. Twierdzi bowiem, że nie ma nic piękniejszego niż gotowanie dla kogoś, z myślą o kimś konkretnym. Równocześnie te spotkania stały się okazją do rozmów na różne tematy.

Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoje ubrania
Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoje ubrania Właścicielka marki La Mania opowiedziała, co robi z ubraniami, które się jej znudziły. Źródło: Dzień Dobry TVN

- Nasz zawód też jest taki, że od poniedziałku, codziennie jesteśmy w restauracji. Kiedy mamy wolne, to nie mamy już dużej ochoty na gotowanie. Restauratorzy mają to na co dzień, więc kiedy gotujemy dla siebie, nie mamy tej samej frajdy. Podchodzimy do tego całkowicie inaczej. Gotowanie w domu nie jest dla nas łatwe, a przynajmniej dla mnie - mówił Michel Moran w wywiadzie dla Anywhere.pl.

Joanna Przetakiewicz nie zdała do następnej klasy

W jednym z odcinków "Kolekcji smaków" pojawiła się Joanna Przetakiewicz. W swobodnej rozmowie z jurorem "MasterChefa" zdecydowała się na osobiste wyznania. Zdradziła, że kiedy była nastolatką, dużo wagarowała i paliła papierosy na klatce już od 7. klasy.

- Przeistoczyłam się w jednej chwili z anioła w diabła - i tak już trochę mi zostało - jak miałam 12 lat. Wiedziałam, że chcę być niezależna. (...) Ja się tak rozszalałam, że w pierwszej klasie liceum nie zdałam do drugiej klasy. Mało tego, byłam bardzo z tego zadowolona, bo wiedziałam, że będę miała bardzo dużo czasu na zabawę i na przyjaciół. Już wtedy kochałam modę, życie, już wtedy byłam la dolce vita - ujawniła Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Michelem Moranem.

Wyznanie projektantki rozbawiło kucharza. Widać było, że znaleźli wspólny język i bardzo się polubili. Michele Moran powiedział: "To była rzecz niesamowita, bo znam ją, znałem ją, ale odkryłem kogoś innego - jeszcze bardziej wrażliwego i szczerego".

Joanna Przetakiewicz gotuje z Michelem Moranem

Fragmenty tego odcinka Joanna Przetakiewicz opublikowała w swoich mediach społecznościowych.

- Michel Moran, oboje wiemy - i chyba każdy się z nami zgodzi - że najlepsze spotkania i rozmowy odbywają się zawsze w kuchni. Tak było i tym razem. To niesamowite, że wszystko, co o Tobie myślałam, potwierdziło się razy dwa. Twój urok, ciepło, empatia, miłość do ludzi jest jak "magnet". Bardzo DZIĘKUJĘ za tak wspaniałą atmosferę Tobie i całej ekipie. To była wielka przyjemność! A nasze gotowanie - szał i obłęd - napisała na Instagramie.

Spodziewaliście się, że projektantka była tak niegrzecznym dzieckiem?

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości