Gwiazdy

Joanna Krupa kocha disco polo. Zobaczcie, jak tańczy do tej muzyki

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Co słychać w świecie gwiazd?

Mimo tego, że Joanna Krupa układa swoje życie w USA, pielęgnuje w sobie miłość do polskich korzeni. W jednym z najnowszych wywiadów przyznała nawet, że kocha muzykę disco polo. Z jakiego powodu?

Joanna Krupa słucha disco polo

Prowadząca i jurorka programu "Top Model" niejednokrotnie podkreślała, że lubi disco polo. Kilka znanych przebojów z tego gatunku muzyki można było nawet usłyszeć podczas jej wesela w Krakowie. Również w mediach społecznościowych niedawno pokazywała, jak w Miami bawi się w rytm hitu "Jesteś szalona".

- To jest taka muzyka, że nawet jak jesteś w złym humorze, czegoś ci się nie chce, usłyszysz ją i nagle masz energię. (...) Przyznaję się do tego, że lubię ją i trudno. Jak chcecie komentować, chcecie hejtować mnie to I don’t care. I love you anyway - powiedziała Joanna Krupa w jednym z wywiadów.

Ulubiona piosenka Joanny Krupy

Kiedy Joanna dorastała, jej najbliższe otoczenie słuchało disco polo. Od tamtej pory upodobania modelki się nie zmieniły, a jej ulubionym utworem jest "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend.

- Mnie ten utwór przypomina moje dzieciństwo. Moi rodzice, moi znajomi, jak byłam młodsza, słuchali takiej różnej muzyki, jak rodzina przyjeżdżała czy znajomi... I może dlatego mam takie wspomnienia - mówiła jurorka "Top Model".

A jak Joanna Krupa tańczy do disco polo? Sprawdźcie w naszym wideo.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości