Gwiazdy

Joanna Opozda odsłoniła brzuch po ciąży. Fani: "Figura robi wrażenie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Joanna Opozda

Joanna Opozda wraz z innymi aktorkami młodego pokolenia pojawiła się na okładce magazynu "Viva!". Pozuje w kreacji, która podkreśla jej sylwetkę i odsłania brzuch. Internauci zachwycają się, że tak szybko wróciła do formy po ciąży. Gwiazda urodziła synka zaledwie pół roku temu.

Joanna Opozda - aktorka

Joanna Opozda jest popularną aktorką serialową i filmową. Od ponad 6 miesięcy spełnia się w najważniejszej roli swojego życia, czyli roli mamy. Choć syn Vincent jest jej oczkiem w głowie, to gwiazda po porodzie musiała szybko wrócić do zawodowych obowiązków. Po rozstaniu z aktorem Antonim Królikowskim, ojcem dziecka, postanowiła samodzielnie zająć się opieką nad maluchem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

 - Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę - tłumaczyła aktorka w rozmowie z "Party".

Opozda od dłuższego czasu chwaliła się, że zagrała w filmie, który może okazać się przełomowym w jej dotychczasowej karierze. Zagrała tytułową rolę w "Brigitte Bardot cudowna", polskim dramacie w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafiła do Konkursu Głównego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Joanna Opozda odsłoniła brzuch

Na okładce najnowszego wydania magazynu "Viva!" pojawiły się aktorki nazwane mianem "nowego pokolenia", które zagrały w festiwalowych filmach. Oprócz Joanny możemy zobaczyć również Michalinę Łabacz, Agatę Turkot czy Alicję Wieniawę-Narkiewicz.

- Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tej wyjątkowej sesji. Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Każda z Was jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju - napisała gwiazda.

Opozda pozuje na zdjęciu w jasnej kreacji - krótkiej bluzce z falbaną oraz w eleganckich spodniach z wysokim stanem. Stylizacja odsłania jej brzuch i podkreśla sylwetkę.

Fani są zachwyceni: "Asiu, gratuluję, jak zawsze piękny styl i charakter. Nic dodać, nic ująć", "Super zdjęcie", "Asia najpiękniejsza", "Asiu, pięknie wyglądasz. Twoja figura po ciąży robi wrażenie" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości