Gwiazdy

Joanna Moro toples. "Często mężczyźni mają nieco większe piersi do podtrzymania niż kobiety"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Joanna Moro

Joanna Moro postanowiła podzielić się z fanami odważną fotografią. Zdjęciu, które opublikowała w mediach społecznościowych, towarzyszyła żartobliwa refleksja na temat męskich biustów. A w sieci zawrzało.

Joanna Moro topless

Joanna Moro postanowiła tegoroczne wakacje spędzić na Litwie. Aktora opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie wykonane podczas odpoczynku na plaży w Połądze. Odpowiednie zabezpieczenie skóry przed szkodliwymi promieniami stało się pretekstem do wykonania fotografii, która rozgrzała sieć.

- Ładne ujęcie, które uchwycił mój mąż przy prozaicznej czynności smarowania się kremem przeciwsłonecznym - napisała gwiazda. - No i w tym momencie topless, swoją droga często mężczyźni mają nieco większe piersi do podtrzymania niż kobiety, bez urazy panowie i panie. Grunt to lubić i akceptować swoje ciało - podsumowała.

Lato

Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Pod zdjęciem momentalnie zaroiło się od komentarzy. Pośród wielu komplementów, pojawiły się słowa krytyki. "Można kochać swoje ciało, ale ja niekoniecznie bym wystawiała", "No nie wiem czy to jest odpowiednia opcja na plaży gdzie są dzieci. Plaża 18+ jak najbardziej ale w takim wypadku jestem zdecydowanie na nie. Ale ja to ja" - pisali internauci.

Opalanie topless

W Polsce nie ma jednoznacznych przepisów, które zakazywałyby plażowania z odsłoniętym biustem. Może być to jednak uznane za wykroczenie. Podobnie jest z plażami nudystów - prawo nie zabrania ich istnienia, ale też w żaden sposób nie reguluje sposobu ich zakładania.

Samo opalanie topless może zostać uznane za nieobyczajny wybryk. Każdy przypadek jest analizowany indywidualnie, a orzecznictwo nie jest jednomyślne. Najczęściej jednak sądy przychylają się do opinii, że odbywająca się na plaży kąpiel słoneczna bez biustonosza, nie wypełnia wszystkich znamion przewidzianego w prawodawstwie wykroczenia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

Pozostałe wiadomości