Gwiazdy

Joanna Krupa świętuje 2. urodziny Ashy-Leigh. Pokazała wzruszające wideo z porodu

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

To szczęśliwy czas dla Joanny Krupy. Znana modelka dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Tym samym spełniło się jedno z jej największych marzeń. Na świat przyszła maleńka Asha-Leigh. W dniu urodzin córki gwiazda wróciła wspomnieniami do chwili porodu.

Joanna Krupa - macierzyństwo

Joanna Krupa pod koniec lipca 2018 roku wzięła ślub cywilny ze swoim ukochanym Douglasem Nunesem. Kilka dni później, 4 sierpnia, ślubowali sobie miłość przed Bogiem. Modelka nie miała wątpliwości, że to właśnie z tym mężczyzną chce założyć rodzinę. Kilka miesięcy później Krupa pochwaliła się światu dobrą nowiną, że spodziewa się dziecka.

Asia bardzo dobrze czuła się w ciąży. Gdy nosiła pod sercem córkę, wciąż była bardzo aktywna zawodowo, m.in. pracowała na planie ósmego sezonu programu "Top Model". Na chwilę przed rozwiązaniem wróciła do swojego domu w Stanach Zjednoczonych. Asha-Leigh Nunes urodziła się 2 listopada 2019 roku w luksusowym szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. 

Zobacz wideo: Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia

Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia
Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia Dla Joanny Krupy, znanej modelki, najważniejsza jest rodzina. Nie wyobraża sobie życia bez córki i męża.

Córka Joanny Krupy ma już dwa lata

Bez wątpienia Asha-Leigh jest oczkiem w głowie Joanny. Gwiazda podkreślała w wielu wywiadach, że obserwowanie tego, jak dorasta jej córka, jest dla niej wielkim szczęściem. Z okazji drugich urodzin dziewczynki dumna mama pochwaliła się wzruszającym i bardzo osobistym wideo, które utrwaliło moment narodzin Ashy i pierwsze chwile Asi po porodzie.

- Dwa lata temu tego dnia spotkaliśmy miłość naszego życia. Wszystkiego najlepszego dla naszej największej radości życia - napisała Krupa na Instagramie.

Joanna w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyznała, że macierzyństwo całkowicie odmieniło jej życie.

- Nigdy nie spodziewałam się, że można tak bardzo kogoś kochać. Moje życie i priorytety zmieniły się o 180 stopni po narodzinach mojej cudownej córeczki. Teraz to ona jest dla mnie najważniejsza. Chcę dawać jej jak najlepszy przykład i wychować ją na dobrego i szczęśliwego człowieka - powiedziała nam gwiazda.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości