Gwiazdy

Joanna Koroniewska o typowej polskiej rodzinie. Fani: "idealnie w punkt ujęte"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kolejny raz idealnie sparodiowali dzisiejszą rzeczywistość. Tym razem małżeństwo skupiło uwagę na relacjach panujących w polskich rodzinach. Jak się okazuje, większość z nas zapomniała już czym jest żywa komunikacja i rozmowa w cztery oczy. Zamiast tego wybieramy telefony i media społecznościowe.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor o nowoczesnych rodzinach

W dzisiejszych czasach próżno szukać przestrzeni do spokojnej rozmowy z bliskimi przy kubku gorącej herbaty. Większość z nas przez cały dzień biega, zajmuje się obowiązkami, a z rodziną komunikuje się półsłówkami poprzez komunikatory. Bo tak jest szybciej, wygodniej i łatwiej. Ale czy lepiej? Temat ten poruszyli w sieci Joanna Koroniewska i Maciej Dowobr. Małżeństwo dodało wymowne zdjęcie, na którym pozuje z telefonami. Zatytułowali je "Typowa polska rodzina spędzająca wspólnie czas na początku lat 20-tych XXI wieku". Następnie aktorka pokusiła się o kilka zdań od siebie.

Jakby ktoś pytał, to my z Dowborem właśnie konwersujemy… ze sobą. Jak wiadomo czasem łatwiej komuś coś napisać niż powiedzieć. A poza tym wzorem dobrych korporacyjnych zasad… lepiej mieć wszystko na mailach!! Żeby mi cwaniaczek nie próbował wmawiać, że nie kupił ogórków, bo nie było na liście!! Albo, że niby pozwoliłam mu iść jutro na tenisa, a przecież wyraźnie napisałam w mailu, że po moim trupie… Bo idealny związek powinien być oparty na trwałych filarach. Wy też z mężami na mailach, SMS-ach czy może na whatsupie ?! – pisała prześmiewczo Małgorzata.

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Fani przyznali racje

Pod zdjęciem Joanny pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani przyznali aktorce rację i dodali, że sami mają podobny problem. W dniu codziennym, kiedy brakuje czasu na wspólne chwile, rodziny komunikują się zdawkowo i przekazują miedzy sobą tylko niezbędne informacje

"Dobre, ale tak jest niestety", "Mój mąż do mnie z pokoju obok dzwoni"," Zakupy zawsze na Whatsupie", "Niby zabawne, ale takie są teraz fakty, uciekamy od siebie w ekran" - pisali fani. 

Internauci zwrócili uwagę także na jeszcze jeden szczegół ze zdjęcia "i jak w każdej rodzinie 21 wieku dziecko siedzi wygodniej niż rodzice". 

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości