Gwiazdy

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są ze sobą prawie 20 lat. Michał Wiśniewski: "Co poszło nie tak?"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Bartosz Krupa/East NewsJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor są ze sobą prawie 20 lat

Maciej Dowbor pochwalił się w mediach społecznościowych pewnym zestawieniem. Dziennikarz pokazał, jak na przestrzeni lat prezentował się ze swoją żoną, Joanną Koroniewską, z którą jest związany już prawie od dwóch dekad. Nagranie w zabawny sposób skomentował piosenkarz Michał Wiśniewski.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są razem od 20 lat

Joanna i Maciej to jedna z najgorętszych i najbardziej zabawnych par show-biznesu. Przeżyli razem kilka kryzysów, ale te tylko umocniły ich uczucia. Obecne są szczęśliwi, że mają siebie i wspaniale dzieci.

Aktorka i dziennikarz od czasów pandemii prowadzą w sieci cykl zwany "Domówka u Dowborów". Tam dzielą się ciekawostkami z życia prywatnego, a także prowadzą humorystyczne i spontaniczne rozmowy ze znanymi gośćmi. Niedawno na TikTokowym kanale Dowborów zagościł filmik. Maciej pokusił się o pewne zestawienie. Mąż z prawie 20-letnim stażem pokazał archiwalne zdjęcie i porównał je do fotografii Michała Wiśniewskiego. Jak się okazało, obaj panowie przez ten czas byli w szczęśliwych związkach, z tym że Maciej u boku Joanny, a Michał pięciu różnych żon. Żartobliwe nagranie skomentował wokalista "Dowbor, co u ciebie poszło nie tak?".

”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
Dzień Dobry TVN

Michał Wiśniewski komentuje filmik Macieja Dowbora

Para do odpowiedzi na pytanie Michała Wiśniewskiego zaangażował fanów. Na Instagramie Joanna opublikowała to samo nagranie i poprosiła o pomoc.

- A może Wy mi powiecie co poszło nie tak?! Prawie 20 lat z tym samym facetem?! Przecież to takie staromodne!! Nasz gość Michał Wiśniewski jak widać potrafi połączyć życie zawodowe i rodzinne - nawet jeśli nie zawsze los go oszczędza. Jak każdego z nas! Mistrz Patchworku, Król Sceny - czytamy w poście.

Aktorka zasugerowała także pewne rozwiązanie. - To co?! Może zmienić Dowbora na jakiś nowszy model?! Może któraś z Was zechce Go przygarnąć?!! Uprzedzam, traci przy bliższym poznaniu - zdradziła.

Internauci szybko doradzili Joannie, co ma robić. - Lepiej nie ryzykować, mąż odchowany, wychowany, a z nowym nie wiadomo co nas czeka", "Jesteście jednym z nielicznych małżeństw show-biznesu, które przetrwało tyle lat! Ogromny szacunek i miłości do końca dla Was! - pisali.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości