Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córeczkę. "Twoja kopia, Kubuś!"

Jakub Rzeźniczak to polski piłkarz, grający na pozycji obrońcy w klubie Wisła Płock. Sportowiec właśnie po raz pierwszy pokazał zdjęcie ze swoją 2-letnią córeczką.

Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy z córką

Jakub umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją córeczką. Dziewczynka, która wygląda jak damska mini-wersja swojego taty, ma na imię Inez. Fani nie kryją zachwytu.

Ależ podobna do taty!

- komentują podekscytowani fani piłkarza.

Super! Twoja kopia, Kubuś!

- piszą inni.

Nigdy wcześniej Kuba nie pokazywał zdjęć z córeczką. Zapewne chciał chronić jej prywatność. Piłkarz dobrze wie, jak to jest, gdy życie prywatne nagle znajduje się na językach wszystkich. Taka sytuacja spotkała Kubę rok temu.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając

Jakub Rzeźniczak do 2019 roku związany był z piękną modelką, Edytą Zając. Para od 2016 roku uchodziła za wprost idealną. To jednak zmieniło się, gdy do internetowych czatów przeniknęła plotka, z której wynikało, że Kuba ma córkę z inną kobietą. Rzeźniczak nie pozwolił mediom spekulować i - choć nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym - przyznał, że ma córkę i uczestniczy aktywnie w jej wychowaniu. Równocześnie media donosiły o kryzysie w związku Jakuba i Edyty. Ostatecznie modelka złożyła pozew o rozwód. W Dzień Dobry TVN przyznała, że jej małżeństwo zakończyło się.

Zobacz także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Oliwia i Łukasz są już na porodówce. Dużo dzieje się też u Agnieszki i Wojtka

Anna Lewandowska porównuje swoją figurę po obu ciążach. "Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta"

Aleksandra Domańska już tak nie wygląda. Zobacz metamorfozę aktorki. "Księżna Diana"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości