Jak Izabela Janachowska łączy macierzyństwo z pracą?

Izabela Janachowska-Jabłońska pół roku temu została po raz pierwszy mamą. Jak Iza odnajduje się w ten nowej dla niej roli? I jak łączy macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi? Iza opowiedziała o swoim nowym życiu w "Kulisach Sławy" Uwaga! TVN.

Macierzyństwo ją pochłonęło

Izabela Janachowska-Jabłońska w show-biznesie debiutowała jako tancerka. Pięć lat temu zajęła się branżą ślubną. Zaczynała od bloga na temat ślubów, który szybko zamieniła w portal. W sieci zamieszcza też filmiki z poradami. Izabela Janachowka prowadzi również bardzo popularne programy o tematyce ślubnej na antenie TVN Style i TLC. Rok temu zaprezentowała własną kolekcję ślubnej. Kariera telewizyjna nie stanęła jednak na przeszkodzie w zostaniu matką.

Synek Izabeli Janachowskiej-Jabłońskiej i Krzysztofa Jabłońskiego - Christopher Alexander urodził się 10 maja. Młoda mama, miesiąc po narodzinach synka przyznała w materiale Dzień dobry TVN, że nie jest już tak wyluzowana jak przed porodem. Zanim urodziła Chrisophera, myślała że szybko zatrudni nianię. Jednak kiedy syn pojawił się już na świecie Iza zajmuje się nim sama. Z pomocy korzysta sporadycznie.

>>>Zobacz też: Piękna sesja ciążowa Izabeli Janachowskiej. "Zakochałam się klasie czarno-białych zdjęć"

Synek towarzyszy jej wszędzie

Izabela Janachowska nie lubi rozstawać się z Christopherem. Co więcej, zabiera chłopca do pracy. W programie "Kulisy sławy" Uwaga! TVN Iza opowiedziała, jak udaje jej się łączyć macierzyństwo z zawodowymi obowiązkami.

Jestem na jakimś totalnym haju. Tak naprawdę nigdy nie zdawałam sobie sprawy z tego, ile radości może dać dziecko. Dopiero teraz doceniam te chwile, które mam z nim. To jest takie niesamowite. Każdy jego uśmiech, minkę. Tak to wszystko chłonę i nie chcę niczego przegapić. To, że on ze mną jest w pracy w niczym mi nie przeszkadza. Dlatego nie chce rezygnować z kontaktu z nim. To jest tak cenne i wyjątkowe, że nic nie zmusiłoby mnie do tego, żeby go zostawić. Jak tylko mogę, zabieram go ze sobą.

- zdradziła młoda mama.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości