Gwiazdy

Jacek Stachursky zaskoczył weselników. Zapadła głucha cisza, aż nagle...

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Jacek Stachursky wie, co znaczy dobre show. Para nowożeńców mogła liczyć na jego udział w ich najważniejszym dniu w życiu. Artysta nie tylko pojawił się na parkiecie, ale także uświetnił pierwszy taniec swoim występem. Nagranie niesie się po sieci. To trzeba zobaczyć.

Jacek Stachursky - showman legenda

Jacek Stachursky od lat dobrze znany jest polskiej widowni. To popularny wykonawca muzyki z pogranicza gatunków pop, dance i muzyki klubowej. Artysta już od najmłodszych lat grywał w zespołach jazzowych na perkusji. Już jako dziecko marzył o międzynarodowej karierze. Zaczął śpiewać zaledwie w wieku 14 lat. Nie każdy pamięta, że w latach 80. był wokalistą rockowego zespołu Eve Boys. Jego przygoda z grupą trwała 5 lat. Później próbował swoich sił jako DJ w lokalnym radiu w Pszczynie.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Jego kariera ruszyła na dobre, kiedy w 1994 r. oddał się muzyce dance. Pierwszy singiel pt. "Taki jestem" przyniósł mu niebywałą sławę. Muzyk wypuścił wówczas debiutancki album o tym samym tytule. Dziś cieszy się uznaniem publiczności i krytyków. Sześć albumów artysty zdobyło status platyny, a trzy pokryły się złotem.

Jacek Stachursky zagrał na ślubie

Przez lata w branży Jacek Stachursky zbudował bliskie relacja z fanami. Spotkania wielbicieli z idolem niejednokrotnie owocowały wspólnymi zdjęciami, autografami i rozmowami. Zdarza się jednak, że wybrani mogą liczyć na nieco większe interakcje. Ostatnio Jacek Stachursky zaszczycił swoją obecnością nowożeńców. Swoim wykonem uświetnił ich pierwszy taniec. Nagranie robi furorę na TikToku.

Kiedy "młodzi" tańczyli już do piosenki Stachursky’ego pt. "Z każdym twym oddechem", po chwili muzyka niespodziewanie ucichła. - Mamy tutaj specjalnego gościa, powitajmy go gorąco - zapowiedział didżej. Wtem salę wszedł autor hitu. Zakochani zatańczyli wówczas swój układ.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości