Jacek Stachursky

  Jacek Stachursky

  "Boski plan" to refleksyjna ballada pochodząca ze studyjnego albumu Stachursky'ego, wydanego w 2012 roku. Artysta zaprezentował piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

  Coraz więcej gwiazd i celebrytów głośno mówi o swojej wierze. Z czego to wynika? Czy to moda? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: aktora Ludwika Borkowskiego, wokalistę Jacka Stachursky'ego i ekspertkę do spraw komunikacji Katarzynę Pawlikowską.

  Gość Dzień Dobry TVN Jacek Stachursky został honorowym współudziałowcem Górnika Zabrze. Naszej dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej zdradził, dlaczego właśnie ten klub piłkarski darzy takim sentymentem i w jakich okolicznościach został jego współudziałowcem. Powiedział jej również o swojej działalności społecznej i studiach prawniczych.

  Śmiało można stwierdzić, że kilkudniowe festiwale muzyczne na stałe wpisały się w kalendarz letnich imprez. Jednym z nich jest Przystanek Woodstock organizowany przez Jerzego Owsiaka. Co wyjątkowego jest w tym festiwalu? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff, Jacka Stachurskyego i Piotra Metza, którzy podzielili się z nami swoimi najciekawszymi festiwalowymi wspomnieniami.

  Dzień Dobry Wakacje! A u nas: Magda Gessler - rewolucyjna restauratorka zdradzi, gdzie dobrze zjeść na szlaku wakacyjnych podróży; małżeństwo Wrońska, Lichota na mecie morderczego triathlonu; Hozier o swoim debiucie oraz Honorata Skarbek na czacie. Bądźcie z nami o 8.30!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dawno niewidziany wokalista. Swój premierowy utwór zaprezentował Jacek Stachursky. Singiel „Jeszcze raz” to melodyjne brzmienie, ale w bardzo nowoczesnej aranżacji. Wpada w ucho?

  Pomimo, że nie znajdziemy go na okładkach tabloidów, stronach głównych portali plotkarskich i na obleganych przez gwiazdy tzw."ściankach" to jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w Polsce. Teraz Jacek zaangażował się w politykę. Jakimi sprawami Stachursky zajmie się w radzie powiatu? O tym opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Syn perkusisty jazzowego. W młodości harcerz. Fan Bon Jovi. Wielbiciel włoskiej kuchni. Student prawa. Ale przede wszystkim piosenkarz. 2 września obchodził jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Jacek Stachursky.

  Światowa Organizacja Zdrowia przebadała mężczyzn po 45 roku życia. Wyniki nie są zadowalające - choroby cywilizacyjne takie jak otyłość, depresja czy cukrzyca. A jak nasi goście dbają o swoje zdrowie? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Jacek Stachursky, Aleksander Pociej oraz Zbigniew Łuczyński.

  Co łączy Beatę Tyszkiewicz z Anną Dereszowską, Jackiem Stachurskym, Bartłomiejem Topą i Zuzą z "Top model"? Wszystkich zobaczycie jutro w Dzień Dobry Wakacje. Bądźcie z nami jutro od 8:30!

  Tym razem bohaterowie grillowania to: chili, rozmaryn oraz pieprz czarny z kolendrą. Jacek Stachursky i Grzegorz Łapanowski w "kuchni terenowej" smażyli steki. Jakie steki wy najbardziej lubicie?

  Część dochodu ze sprzedaży płyty "Zwierzaki - Faceci dla dzieci" zostanie przekazana na rzecz Fundacji TVN 'nie jesteś sam'. Polecamy Państwu i zachęcamy do kupna. Płytę otwiera piosenka "Osioł" w wykonaiu Jacka Stachurskiego, który wraz z dziećmi wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN.

  Okazuje się, że spuścizna najgenialniejszych ekonomistów może mieć wpływ na nasze małżeństwo. Dwie amerykańskie dziennikarski,Paula Szuchman i Jenny Anderson, w swojej książce „Ekonomia miłości” postanowiły udowodnić, że podstawowe zagadnienia ekonomiczne pomagają w rozdziale prac domowych, częstotliwości życia seksualnego, a nawet w trakcie małżeńskich kłótni. Czy im się to udało? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Jacek Stachursky oraz Anna Ostaszkiewicz- ekspert finansowy, prowadząca program „Pogromcy długów”.

  W Dzień Dobry TVN telewizyjna premiera nowego utworu Jacka Stachurskyego „Boski plan”. Internauci, którzy mieli już okazję słuchać utworu w sieci, twierdzą, że to zwrot w twórczości wokalisty. Jak jest naprawdę? Oceńcie sami!

  W kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski miał niezwykłego pomocnika. A był nim nie kto inny, a sam Jacek Stachursky. Dlaczego przez 7 lat nie udało mu się wydać płyty i czy to prawda, że teraz poświecił się już tylko nauce? Jakie badania prowadzi i jakie są ich wyniki? O wszystkim tym opowiedział w towarzystwie płatków ryżowych, rabarbaru i dzikiego ryżu.