Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny syna. "Od chwili, gdy go przytuliłam, przesłonił mi cały świat"

Autor:
Nastazja
Bloch
Dagmara Kaźmierska zabrała syna na metamorfozę

Dagmara Kaźmierska ma powody do świętowania. Z okazji 21. urodzin syna Conana bohaterka programu "Królowe życia" opublikowała w sieci kilka rodzinnych zdjęć, a także złożyła wzruszające życzenia. - Jeszcze wczoraj nosiłam Cię na rękach - wspomina gwiazda.

Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny Conana

Dagmara Kaźmierska chętnie dzieli się w sieci rodzinnymi zdjęciami. Królowa życia często wspomina także o synu Conanie, który jest jej całym światem. Z okazji jego urodzin opublikowała na Instagramie kilka kadrów z przeszłości i pokazała, jak syn wyglądał jako niemowlak. Fotografie opatrzyła wzruszającym wpisem.

ŚWIATŁO MOJEGO ŻYCIA. Jeszcze wczoraj nosiłam Cię na rękach, a dziś Ty nosisz mnie. Mój SYN Moja DUMA. Moje ŻYCIE. Kochani. Mój mały Conanek @conanbestia urodził się dziś tyle, że 21 lat temu. Od chwili, gdy go przytuliłam, przesłonił mi cały świat. Jest moją opoką, moim powietrzem. Grzeczny, pomocny, bez nałogów. Na tak trudnym kierunku, jakim jest medycyna, bardzo dobre wyniki - czasem myślę, że to jakiś podrzutek

W dalszej części Dagmara złożyła Conanowi życzenia. Jak podkreśliła, najważniejsze jest przede wszystkim zdrowie.

- Codziennie rano, gdy tylko otworzę oczy, proszę Boga o opiekę nad Nim. A gdy zamykam, dziękuję Mu, że nic danego dnia złego nie przytrafiło się Mojemu dziecku. Nie modlę się o nic dla siebie. Nie chcę już nawet, by moje nogi przestały boleć. Nie możemy przecież GÓRY. Prosić o zbyt wiele. Skupiam moje myśli i prośby tylko na Conanie. I wiem, że to wszystko dobre do Niego idzie - napisała.

Królowa życia zaapelowała również do wszystkich rodziców. - Musimy Kochani dawać swoim dzieciom siłę nie tylko werbalnie, ale i swoją podświadomością, myślami. Bo od kogo mają brać dobrą energię, jak nie od Nas, rodziców. Kochani. Pociechy i dumy z Waszych dzieci Wam życzę, a Tobie mój Synu jeszcze raz tylko zdrowie, bo wszystko inne już masz. Kocham -Ty wiesz - podsumowała Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska przyjmuje życzenia od fanów

Pod postem Dagmary pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani licznie składali życzenia dla Conana, a także docenili piękne słowa królowej życia. Jak przyznali, „takie uczucie do innego człowieka zna tylko matka”.

- "Piękny post", "To prawda trzeba zawsze i wszędzie wspierać swoje dziecko nie tylko czynem". "Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń", "Zdrówka dla Was" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości