"Dla mnie ideałem emeryta jest Mick Jagger". Jacek Kawalec skończył 60 lat i podbija świat muzyki rockowej

Autor:
Justyna
Piąsta
60 lat (i twarzy) Jacka Kawalca

Jacek Kawalec jest nie tylko znanym aktorem, ale również utalentowanym muzykiem. W jego żyłach płynie prawdziwy rock, co udowodnił na scenie Dzień Dobry TVN. Opowiedział również, jak świętował swoje 60. urodziny i jakie ma plany na przyszłość.

60. urodziny Jacka Kawalca

Jacek Kawalec nie spodziewał się, że 29 września, czyli w dniu urodzin, otrzyma jeden z najpiękniejszych prezentów, o którym mógłby tylko pomarzyć.

- Pojechałem na rower rano. Moja córka i zięć mieli nie przyjechać na moją 60-tkę, bo mieszkają w Londynie na stałe. Przepraszali mnie, że ich nie będzie, ale kiedy wróciłem do domu, okazało się, że są dzieciaki, prezent był na stole - pochwalił się aktor.

Z kolei 30 września świętował wraz z rodziną i najbliższymi w rockowym klubie. - Z moimi przyjaciółmi muzycznymi zagrałem tam koncert, postanowiłem dać prezent moim gościom, których było około 250 osób - podkreślił Kawalec.

Jacek jest prawdziwym rockmanem. Od lat śpiewa utwory Joe Cockera, Led Zeppelin, Stinga, Czesława Niemena czy Rolling Stonesów. Niebawem chce wydać album i jak zapowiada, ma jeszcze wiele planów na przyszłość - zarówno tych muzycznych, jak i aktorskich.

- Płyta, którą chcę przygotować, będzie zawierała i takie mocne, ostre numery, ale i znajdą się tam jakieś balladki. (...) Patrzę do przodu. Chciałbym zagrać milion koncertów, milion spektakli, milion ról filmowych, a potem zniknąć z tej planety jak toczący się kamień. Dla mnie ideałem emeryta jest Mick Jagger - podkreślił Kawalec.

Randka, która zmieniła życie Jacka Kawalca

Jacek przed laty był prowadzącym randkowego show, który łączył samotne serca. W latach 90. format miał wielką popularność. Jak się okazuje, Kawalec przez długi czas nie mógł odciąć się od tego programu, co zamknęło mu pewne drzwi w aktorskiej karierze.

- Gdyby nie to, że byłem cały czas na etacie w teatrze i grywałem Szekspira, Fredrę czy Gombrowicza, to trochę bym zwariował. Wtedy z dnia na dzień urwało się granie w filmach i serialach, przez wiele lat pokutowałem za tę popularność "Randki w ciemno". Trochę mnie to zaszufladkowało, ale już jakiś czas temu z tego wyszedłem. Wiadomo, ten kij ma dwa końce, Jeden jest fajny, bo dał mi rozpoznawalność nazwiska, twarzy, popularność i szczerą sympatię większości widowni - przyznał aktor.

Jacek Kawalec na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swoje dwa rockowe numery. Posłuchajcie!

Zobacz wideo: Jacek Kawalec na scenie Dzień Dobry TVN

Jacek Kawalec na scenie Dzień Dobry TVN

Jacek Kawalec w piosence "Heartbreaker"
Jacek Kawalec w piosence "Heartbreaker"Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości