muzyka rockowa

  Festiwal muzyczny Rockowa Noc, który co roku odbywa się w Rzeszowie tym razem stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia charytatywnego. Połączył bowiem siły z ukraińskim festiwalem Faine Misto, który przez lata organizowany był w Tarnopolu.

  Jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu Open'er był włoski zespół Måneskin, który szturmem podbił muzyczny świat. Z muzykami tuż przed ich występem w Gdyni rozmawiała nasza reporterka Gabi Drzewiecka.

  Kultowy zespół nagrał nowy utwór z ukraińskim muzykiem.

  Antoni Roker to solowy projekt Macieja Organka. W Dzień Dobry TVN muzyk opowiedział o miłości do rock'n'rolla, nowej płycie, a także o niezwykłej przyjaźni, która połączyła go z Marcinem Prokopem. Antoni Roker  o przyjaźni z Marcinem Prokopem

  Felivers to jeden z najciekawszych zespołów młodego pokolenia. Grupa na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój utwór "Włosy". Jak wypadli? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  "Muszę mieć soczyste dźwięki"

  Tina Turner sprzedała wytwórni BMG wszystkie prawa do swojej twórczości i wizerunku. Według ekspertów cytowanych przez CNN mogła zarobić na tej transakcji 50 mln dolarów.

  Jacek Kawalec jest nie tylko znanym aktorem, ale również utalentowanym muzykiem. W jego żyłach płynie prawdziwy rock, co udowodnił na scenie Dzień Dobry TVN. Opowiedział również, jak świętował swoje 60. urodziny i jakie ma plany na przyszłość.

  "Kochał to, czym była ta płyta".

  Spencer Elden jako czteromiesięczne dziecko pojawił się na okładce jednej z najlepszych płyt w historii rocka - "Nevermind" Nirvany. Po trzydziestu latach od wydania albumu mężczyzna pozwał zespół, autora zdjęcia oraz wytwórnię, która wydała kultowy krążek. Elden jest zdania, że okładka płyty promuje dziecięcą pornografię.

  Alexandra Kuznetsova "Gamazda" to 30-letnia pianistka, która wykonuje covery znanych zespołów rockowych. Jej aranżację "In The End" zespołu Linkin Park wyświetliło ponad 9 milionów internautów, a na wykonanie "Can't stop" zwrócił uwagę sam zespół The Red Hot Chili Peppers. Poznajcie historię utalentowanej Rosjanki.

  Zmarł Zbigniew Paweł Nikodemski. Był kompozytorem i grał na instrumentach klawiszowych w zespole Rezerwat. Odszedł w wieku 67 lat. Wiadomość o śmierci artysty przekazali członkowie grupy.

  Zespół Perfect w poniedziałek, 24 maja, wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował fanów o zakończeniu działalności. Wiadomość fanom przekazali za pośrednictwem Facebooka. Zdradzili też, z jakiego powodu podjęli taką decyzję.

  Alice Cooper jest jednym z najpopularniejszych muzyków. Mimo że prowadził bardzo rockandrollowy styl życia, a na scenie pojawia się w upiornym makijażu, jest religijnym człowiekiem. Jak udaje mu się godzić wiarę w Boga z pracą w show biznesie? O tym z artystą rozmawiała Gabi Drzewiecka.

  Chester Chester Bennington i Mike Shinoda to "dwa przeciwne światy". Jak udało im się stworzyć zespół mimo tak wielkich różnic charakterów i co ich połączyło? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. Dowiedzieliśmy się, jak wyglądał ich początek drogi na szczyt i dlaczego nikt nie chciał podpisać z nimi umowy.