Gwiazdy

Izabela Janachowska świętuje pierwsze urodziny syna. „Spędziliśmy ten dzień najpiękniej, jak to możliwe”

Gwiazdy

Izabela Janachowska
Dzień Dobry TVN

Synek Izabeli Janachowskiej ma już rok. W kwestii organizacji przyjęcia dla malucha specjalistka od planowania ślubów nie zawiodła. Urządziła dla Christophera urodzinową imprezę, której motywem byli bohaterowie jednej z bajek Disneya. Efektami pochwaliła się w sieci.

Izabela Janachowska organizuje pierwsze urodziny synka

Izabela Janachowska razem z mężem mieli powody do świętowania. W maju ich syn Christopher obchodził pierwsze urodziny.

Chociaż specjalistka od planowania imprez nie tak wyobrażała sobie przyjęcie urodzinowe synka, z powodu pandemii postanowiła odłożyć większość pomysłów na bok i zadbać o bezpieczeństwo rodziny. Zamiast hucznego przyjęcia dla kilkudziesięciu osób oraz wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych, Izabela zorganizowała kameralne, rodzinne spotkanie.

Efektami pochwaliła się na Instagramie, a zdjęcie z wydarzenia opatrzyła wzruszającym opisem.

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat... Nasz świat śmieje się jak szalony już od roku, czyniąc nas najszczęśliwszymi rodzicami

- napisała ekspertka branży ślubnej.

Bajkowe przyjęcie urodzinowe

Izabela Janachowska mimo pandemii postanowiła wyprawić synkowi kameralne urodziny. Tym samym wedding plannerka udowodniła, że nawet w małym gronie impreza może być udana, wyjątkowa, a przede wszystkim bezpieczna. Od początku do końca zadbała o każdy szczegół.

Moja Mama przygotowała dla wszystkich przepyszny obiad, ja upiekłam sernik i bułeczki z makiem, były truskawki, poziomki i borówki. Spędziliśmy ten dzień najpiękniej jak to możliwe

- zdradziła Janachowska.

Na przyjęciu nie zabrakło oczywiście pięknych dekoracji utrzymanych w wiosennej kolorystyce. Punktem kluczowym był duży, piętrowy tort, który ozdobiły figurki z bohaterami bajki o Kubusiu Puchatku.

Izabela Janachowska - specjalistka ślubna

Izabela Janachowska jest niekwestionowaną ekspertką branży ślubnej. Od 5 lat prowadzi blog poświęcony tej tematyce i napisała książkę.

Widzowie znają ją z programów takich jak „W czym do ślubu”, „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, „Ślub marzeń” i "Pary młode ponad miarę".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości