Gwiazdy

Iza Kuna o swojej aktywności na Instagramie: "Być może nie jestem dla wszystkich"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w show-biznesie?

Iza Kuna to nie tylko zdolna aktorka, ale także utalentowana pisarka. Swojej kreatywności i wyobraźni daje upust na Instagramie, gdzie zamieszcza wpisy w formie listów do ukochanego i siostry. Skąd wziął się pomysł na taka nietypową aktywność w mediach społecznościowych? Czy przejmuje się krytyką ze strony internautów?

Iza Kuna na Instagramie

Iza Kuna jest nie tylko znaną aktorką, ale także pisarką. W 2010 roku ukazała się jej pierwsza książka pt. "Klara", w 2021 została wydana kolejna, zatytułowana "Klara jedzie na pogrzeb". Dużym talentem pisarskim artystka wykazuje się również na Instagramie, gdzie prócz zdjęć z planów filmowych czy wakacji można znaleźć posty, które stanowią formę listu do ukochanego oraz do siostry. Konto aktorki obserwuje ponad 50 tysięcy osób, a oryginalne wpisy cieszą się ich niemałym zainteresowaniem.  

Iza Kuna – jak reaguje na nieprzychylne komentarze ?

Podczas premiery filmu "Teściowie" Iza Kuna w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedziała o tym, skąd wziął się pomysł na nietypowe prowadzenie konta na Instagramie. - Ja taki plan założyłam sobie dawno temu, jak pojechałam do Australii do mojej córki. Tak jak kiedyś pisałam bloga, to pomyślałam sobie, że może stworzę taką historię i trochę się za tym schowam - mówiła aktorka.

Okazuje się, że instagramowe posty są początkiem większego projektu. -Te listy do siostry, które piszę, to jest początek dłuższej historii, którą mam zamiar napisać – zdradziła.

Przy okazji aktorka odniosła się do kontrowersji wokół zdjęć topless, które zamieściła na swoim profilu. - Kto miał zrozumieć, ten zrozumiał, ale ja dobrze myślę o naszych widzach i o nas. Jak komuś się to nie podoba, to ja to szanuję. Być może ja też nie jestem dla wszystkich – dodała Iza.

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości