Gwiazdy

Małgorzata Szumowska zaprezentowała film z Naomi Watts. To kino o sile kobiet

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/16
Dzień Dobry TVNNajświeższe newsy z życia gwiazd

W Nowym Jorku odbyła się oficjalna premiera najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej. Na czerwonym dywanie pojawiła się gwiazda obrazu - Naomi Watts oraz producentka Trudie Styler, prywatnie żona Stinga. "Infinite Storm" jest oparty na prawdziwej historii.

Nowy film Małgorzaty Szumowskiej

"Infinite storm" jest opowieścią o sile i determinacji kobiet. Główną bohaterką filmu jest Pam Bales, pielęgniarka i przewodniczka górska. Podczas wyprawy na Górę Waszyngtona, kiedy trudne warunki zmusiły ją do powrotu, dostrzegła świeże ślady stóp. Świadoma ryzyka postanowiła ruszyć na pomoc, sądząc, że natrafiła na trop zbłąkanego turysty. Niezwykła akcja ratunkowa okazuje się być nieoczekiwaną wyprawą w głąb samej siebie.

Film dopiero wszedł na amerykańskie ekrany, ale spotyka się z dość ciepłym przyjęciem. W serwisie Rotten Tomatoes zebrał 75 proc. pozytywnych recenzji. Krytycy doceniają nie tylko pogłębioną warstwę psychologiczną, ale także doskonałe zdjęcia Michała Englerta ("Śniegu już nigdy nie będzie", "Twarz", "Kongres"). Premierę filmu odnotowały najważniejsze media za oceanem - w tym "The New York Times".

"Infinite storm" Małgorzaty Szumowskiej

"Infinite storm" to film stworzony przez kobiety: produkcją filmu zajęły się Celine Rattray oraz wspomniana wcześniej Trudie Styler. Za kamerą stanęła Małgorzata Szumowska, która główną rolę powierzyła dwukrotnie nominowanej do Oscara Naomi Watts.

- Koproducentami są Polacy - zaznaczył Mateusz Hładki. - Producentką jest także Dominika Kulczyk, która zajęła się również produkcją filmową. Nad montażem pracowała Agata Cierniak i Jarosław Kamiński, zaś scenariusz napisał Josh Rollins. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości