Hubert Urbański zaprasza na casting do "Milionerów". "Mało kto wychodzi od nas bez pieniędzy"

Autor:
Oskar
Netkowski
Casting do "Milionerów"
Casting do "Milionerów"x-news
wideo 2/13

Hubert Urbański wypatruje już nowych uczestników, którzy zawalczą o milion. Droga po wygraną nie jest łatwa. Żeby zacząć myśleć o wielkich pieniądzach, trzeba najpierw przejść casting. Kto może wziąć w nim udział?

"Milionerzy" - jedyny program z taką wygraną

Mało który program telewizyjny przynosi tyle emocji, co "Milionerzy". Czasami wystarczy jeden błąd, by zakończyć grę. Uczestnicy odpowiadają na pytania z zakresu wiedzy ogólnej, rozpoczynając program z trzema kołami ratunkowymi. Choć każdemu z nich zależy, by wyjść ze studia z walizką pieniędzy, nie zawsze jest to możliwe.

- "Milionerzy" to wyjątkowy program, bo cały czas oferuje najwyższą wygraną pieniężną. Nawet jeśli uczestnikom nie udaje się sięgnąć po główną nagrodę, to mało kto wychodzi od nas bez żadnych pieniędzy. To naprawdę zdarza się niezwykle rzadko. Zawsze w ostateczności są progi gwarantowane - mówił o fenomenie programu Hubert Urbański.

"Milionerzy" - rusza casting

Wkrótce poznamy nowych kandydatów do programu. Przez wiele lat jego trwania, naprzeciw Huberta Urbańskiego siadali ludzie o różnych zainteresowaniach i z różnych światów. Jak przygotować się do gry? Grunt to mieć w sobie odwagę, bo ta będzie wyjątkowo potrzebna, kiedy trzeba będzie powiedzieć kultowe: "ostatecznie".

- Szukamy takich uczestników, którzy mają ochotę grać tak, jak gra się z życiem. Nie traktujmy pieniędzy w tym konkretnym wypadku tak serio. To tak jak ze wszystkim, co robimy. Naciskamy "play", a później siła wyższa to weryfikuje. Można liczyć na odmianę finansową, a potem zdać się na szczęście - powiedział gospodarz programu.

- To miejsce, z którego można wyjść z milionem, ale nie warto kłaść na siebie presji. Uczestnicy często cieszą się, że mogli wziąć udział w samej grze. Osobom, które zgłoszą się na casting, życzę luzu i otwartej głowy na to, co się dzieje - podsumował.

Nie czekaj, już teraz zgłoś się do "Milionerów". Tu znajdziesz formularz zgłoszeniowy.

Hubert Urbański - zagrałby w "Milionerach"?

Przy okazji castingów zapytaliśmy Huberta, czy odważyłby się zagrać o milion. Choć przez lata słyszał tysiące pytań, które z pewnością poszerzyły jego wiedzę, nie do końca dałby się przekonać. - Nie gram z zawodnikami ani nie wyobrażam sobie być po drugiej stronie. Fryzjer też sam siebie nie ostrzyże - mówił.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości