Gwiazdy

Czy będzie 7. edycja "Hotelu Paradise"? Znamy odpowiedź

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Kolejna edycja "Hotelu Paradise"

Za nami finał 6. edycji "Hotelu Paradise". Zwycięzcami zostali Monika Schmidt i Mikołaj Grzybowski. Choć emocje po emisji ostatniego odcinka nie zdążyły jeszcze opaść, wierni widzowie programu już zastanawiają się, czy TVN7 wyemituje kolejną serię miłosnego show prowadzonego przez Klaudię El Dursi. Znamy odpowiedź na to pytanie.

"Hotel Paradise". Czy będzie 7. edycja programu?

Szósta edycja "Hotelu Paradise" dostarczyła widzom wielu wrażeń. Nic dziwnego, że odbiorcy nie mogą doczekać się kolejnej odsłony popularnego programu. Dla fanów show prowadzonego przez Klaudię El Dursi mamy dobrą wiadomość. Już niebawem będziemy mogli spodziewać się pierwszych informacji dotyczącymi do 7. serii reality show.

- Mamy jedną niespodziankę dla Państwa, bo mieliśmy dzisiaj na kanapach zwycięzców "Hotelu Paradise" i już wiemy, że będzie kolejna edycja "Hotelu Paradise", (...) więc koniecznie musicie oglądać - zapowiedział na antenie Dzień Dobry TVN Krzysztof Skórzyński.

"Hotel Paradise 7". Kto będzie prowadził?

To żadne zaskoczenie, że 7. edycję "Hotelu Paradise" poprowadzi Klaudia El Dursi, która jest związana z programem od samego początku jego istnienia. Swoją obecność potwierdził również Pan Lektor.

- Dzięki, że byliście. I nie mówię: "Żegnajcie". Mówię: "Do zobaczenia!" - powiedział na koniec finału 6. edycji show.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Bartosz Krupa

Pozostałe wiadomości