Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Grzegorza czeka poważna rozmowa z Szahirą. "Wbiłeś mi szpilę"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Hotel Paradise

W trzecim odcinku "Hotelu Paradise" dowiemy się, jaką decyzję podjęła Szahira. Uczestniczka lubianego programu porozmawia również z Grzegorzem o niestosownych komentarzach na temat jej figury. Czy trener personalny zdecyduje się na przeprosiny?

"Hotel Paradise 6" - odcinek 3.

Pod koniec drugiego odcinka "Hotelu Paradise" do programu dołączył Maciej. Prowadząca Klaudia El Dursi postanowiła jednak podarować Szahirze szansę na zamieszanie wśród nowopowstałych par. W trzecim odcinku dowiemy się więc, czy singielka zdecydowała się skorzystać z tej propozycji.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Nowy odcinek zapowiada ogromne emocje. Po powrocie z plaży Grzegorzowi puszczą nerwy. Czy będą one skutkiem decyzji podjętych przez Szahirę?

- Stary, bez takich emocji, co ty wyprawiasz? Weź sobie walnij ręką w stół, ale nie rozbijaj szklanek - upomni go Mikołaj.

Co wydarzy się w 3. odcinku "Hotelu Paradise 6"?

W najnowszym odcinku dojdzie również do poważnej rozmowy między Szahirą a Grzegorzem. Uczestnicy postanowią wyjaśnić sobie nieprzyjemną sytuację, do której poszło podczas pierwszych godzin w hotelu. To właśnie wtedy Grzegorz pozwolił sobie na niestosowny komentarz na temat jej figury.

- Wbiłeś mi szpilę, pomimo tego ja mam dystans do siebie, bo dużo ludzi mnie cisnęło. (...) Dla ciebie to był żart, ale trafiłeś w mój czuły punkt - wyzna Shakira.

Czy Grzegorz przeprosi uczestniczkę? Jak wyjaśni jej swoje zachowanie? Tego dowiesz się w 3. odcinku "Hotelu Paradise".

Hotel Paradise 6 - gdzie i kiedy oglądać

Szóstą edycję programu można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7.

Wszystkie odcinki, dodatkowe materiały i poprzednie sezony show są dostępne na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości