Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Karolina żałuje, że walczyła o Kaspra. "Sama siebie poniżyłam"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Trudne chwile Karoliny
"Hotel Paradise 5". Trudne chwile Karoliny
wideo 2/3
"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 50. odcinku?

To będzie bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise". Od kilku dni nie najlepiej układa się między Karoliną i Kasprem. Podczas Pandory uczestniczka zrozumie, że jej starania o względy partnera poszły na marne. Dwie singielki Marika i Dominika dostaną tajną misję. Czy ich decyzja wpłynie na losy mieszkańców hotelu?

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 50. odcinku?

Niedawno do programu powróciły Wiktoria i Karolina. Panie otrzymały sporo przywilejów - Wiktoria stworzyła parę z Grzesiem, a Karolina z Kasprem. Dziewczyny mogły wybrać się ze swoimi partnerami na romantyczne randki. Nie wiedziały jednak, że spotkania sam na sam nie będą tak intymne, jak mogłoby się wydawać.

Marika i Dominika jako singielki będą z ukrycia obserwować randkowiczów. W "Hotelu Paradise" nic nie dzieje się bez przyczyny, więc uczestniczki po tym, co zobaczą, będą musiały podjąć bardzo ważną decyzję, która zmieni przyszłość niektórych domowników. Atmosfera stanie się napięta tym bardziej, że wielkimi krokami zbliża się Rajskie Rozdanie.

"Hotel Paradise 5". Emocje na Pandorze

Uczestnicy zmierzą się z serią trudnych pytań i odpowiedzi na Pandorze. Karolina będzie dążyć do tego, by wreszcie poznać prawdę. Czy Kasprowi na niej zależy? Czy odżyły w nim dawne uczucia i chce z nią być w parze do końca programu? Dziewczyna miała nadzieję, że mimo sprzeczek i nieporozumień, uda im się stworzyć trwałą relację.

Niestety, Karolina usłyszy od swojego partnera kilka gorzkich słów, przez co zacznie płakać. W rozmowie z Laurą i Dominiką, puszczą jej emocje. - Chodzi o to, że ja sama siebie tutaj poniżyłam, dziewczyny! (...) Jaka ja jestem głupia, serio, nie wierzę aż. To chodzi po prostu o jakieś swoje zasady. Domi, chłop mi mówi, że nie jestem w ogóle jego typem dziewczyny, że się nie dogadujemy, a ja, k***a, za nim latam? - powiedziała zrozpaczona Karolina.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości