Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Wielkie emocje podczas Rajskiego Rozdania. Kto odpadł z programu?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

To najbardziej stresujący moment dla mieszkańców "Hotelu Paradise". Podczas Rajskiego Rozdania jedna z pań musiała opuścić program. Która z nich straciła swoją szansę? To, co wydarzyło się po eliminacji, zaskoczyło wszystkich.

"Hotel Paradise 4". Randka Ingi i Łukiego

W "Hotelu Paradise" single mają najwięcej przywilejów. Inga nie ma pary, więc otrzymała szansę, by pójść na ostatnią randkę przed Rajskim Rozdaniem. O tym z kim spędzi czas sam na sam, miały zadecydować pozostałe uczestniczki w tajnym głosowaniu. Większość z nich wskazała Łukiego i to właśnie z nim Inga wybrała się na spotkanie. Nie ukrywała, że jest jej to na rękę.

Choć Łuki jest w parze z Wiktorią, to jednak coraz bardziej zbliża się z Ingą. Randka jeszcze bardziej przypieczętowała ich rodzącą się relację. Ona cieszyła się, że jej szanse na przerwanie w programie rosną, z kolei on był nieco zmieszany. Z jednej strony podoba mu się Wiktoria, ale Inga zagwarantuje mu bezpieczeństwo w Hotelu.

Zobacz wideo: Po "Hotelu Paradise" nie widzą świata poza sobą

Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą
Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą Karina i Marcin poznali się w programie "Hotel Paradise 3". Jak potoczyły się ich losy po powrocie z Zanzibaru? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise 4". Rajskie Rozdanie - kto odpadł?

To było naprawdę emocjonujące Rajskie Rozdanie. Do ostatniej chwili ważyły się losy Wiktorii i Ingi. Obie zamierzały podejść do Łukiego. Nowy uczestnik zarówno jednej, jak i drugiej, dawał nadzieję na ocalenie przed eliminacją.

W decydującej chwili Vanessa stanęła za Mateuszem, Sara za Przemkiem, a Nana za Łukaszem. Wiktoria i Inga ustawiły się obok Łukiego i położyły dłonie na jego ramionach. Dla chłopaka to była niezwykle trudna decyzja, czuł, że jest między młotem a kowadłem. Doskonale wiedział, że cokolwiek postanowi, ktoś poczuje się zraniony.

Ostatecznie Łuki wybrał Ingę, a tym samym Wiki musiała pożegnać się z rajskim Zanzibarem. Miała 15 minut na spakowanie i opuszczenie wyspy. Jednak zanim to zrobiła, postanowiła ujawnić tajny plan Łukiego. Powiedziała wszystkim, że jej były partner planuje wyrzucić Przemka i knuje wiele intryg za plecami innych.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" dostępne są od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na TVN7. Program można oglądać też na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości