"Hotel Paradise 4". Czy zwycięska para zaprzyjaźni się po programie? "To nie była zemsta"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Czwarta edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Odcinki lubianego przez widzów reality show były pełne miłosnych intryg i przeróżnych strategii. W wielkim finale znaleźli się Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Zwycięzców gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

"Hotel Paradise 4". Kto zwyciężył?

Za nami finał czwartej edycji "Hotelu Paradise". Nana i Łukasz oraz Sara i Michał dotrwali do ostatniego dnia rywalizacji. Niestety zgodnie z zasadami tylko jedna para mogła zwyciężyć, a o tym, kto wygra, decydowali byli uczestnicy programu. Takiego zakończenia nikt się jednak nie spodziewał.

Ostatecznie 5 osób stanęło za Naną i Łukaszem, a 10 osób za Sarą i Michałem i to właśnie oni zwyciężyli czwarty sezon "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise 4". Sara zaskoczyła Michała

Pod koniec finału na ścieżce lojalności, trzymając w dłoniach złote kule, stanęli naprzeciwko siebie Sara i Michał. Emocje sięgały zenitu, kiedy stawiali kolejne kroki. Stając kolejno na kwotach: 10 tys., 20 tys., 30 tys. Sara w końcu roztrzaskała o ziemię swoją złotą kulę i zdobyła 90 tys. zł. Z racji tego, że rzuciła jako pierwsza, cała kwota należy tylko do niej. Na jej twarzy było widać satysfakcję, a Michał ewidentnie wyglądał na zaskoczonego.

- Myślałem, że do samego końca Sara lojalnie się wobec mnie zachowa i razem dojdziemy do 100 tys. Happy endu nie było, ale nawet jeśli bez nagrody, to wciąż miejsce pierwsze. Myślałem, że z programu wyniosę przyjaźń. Przyjaźń polega na zaufaniu, a ja już drugi raz tego nie zrobię - powiedział Michał Adamczak.

- To nie była zemsta, tak jak wszyscy mówią, to był impuls. Kiedy stałam z tą kulą i widziałam Przemka i ekipę pomyślałam, że zrobię to. Nie ufałam Michałowi do końca, myślałam, że też to zrobi - dodała Sara Jezuit.

"Hotel Paradise 4". Sara i Michał zdradzili plany na życie po programie

Zwycięzcy czwartej edycji show TVN już myślą o tym, jak zaplanować swoją przyszłość. Michał ma zamiar skupić się na biznesie, a Sara na show-biznesie.

- Mam w planach rozwój dwóch firm - męskiego i damskiego sklepu z biżuterią. Do tego podróże i korzystanie z życia pełną garścią - zdradził Adamczak.

- Chciałabym wykorzystać swoje 5 minut jak najlepiej. Założyłam kanał na YouTube i chciałabym nagrywać vlogi - wyznała zwyciężczyni programu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości