Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Uczestnicy parodiują partnerów. Nie wszyscy są zachwyceni

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
"Hotel Paradise". Co wydarzy się w 53. odcinku?

Tuż po Rajskim rozdaniu uczestnicy programu "Hotel Paradise" dostali wyjątkowe zadanie, które polega na nagraniu filmu. Jest jednak jeden haczyk. Jaki? Nie wszyscy uczestnicy są zachwyceni efektami zabawy.

"Hotel Paradise" - 53 odcinek. Parodiowanie partnerów

Uczestnicy "Hotelu Paradise" tym razem zmierzyli się z wyjątkowym zadaniem. Musieli nakręcić film i zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Każdy z nich przebrał się za swojego partnera i w prześmiewczy sposób naśladował jego zachowania.

- Jesteśmy tutaj od początku razem. Jesteśmy tu razem. Przeszliśmy bardzo wiele. Przeszliśmy bardzo trudną drogę. Przeszliśmy razem. Byliśmy razem i stwierdziliśmy, że będziemy właśnie tak - mówił Miłosz, parodiując Wiktorię. Dziewczyna zanosiła się od śmiechu i zasłaniała twarz, rozmazując zarost namalowany na twarzy.

Równie zabawnie było w sypialni Vanessy i Mateusza. - Ojej, nie tak wstałam, jeszcze raz wstanę - mówił Mateusz, powtarzając wyjście z pościeli tak, jakby zrobiła to jego partnerka.

Jedną z najlepszych stylizacji zaprezentowała Sara, która wcieliła się w rolę Przemka. - Wyglądam jak człowiek pierworodny. Jak neandertal - stwierdziła, przeglądając się w lustrze.

"Hotel Paradise" - gdzie i kiedy oglądać

Niestety, nie wszystkim dziewczynom spodobały się parodie wykonane przez ich partnerów. Którym? Tego dowiecie się już we wtorek, 23 listopada.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Pozostałe wiadomości