Test wiedzy o partnerze w "Hotelu Paradise 3". Która para wypadnie najgorzej? Wiemy, kto chce zamieszkać razem po programie

TVN7/x-news
Przed nami finałowy tydzień w "Hotelu Paradise 3". Tego, kto wygra program, dowiemy się już za kilka dni. To jednak nie oznacza, że już nic nas nie zaskoczy. Przed finałem uczestnicy przejdą test wiedzy o partnerze. Komu pójdzie najsłabiej?

"Hotel Paradise 3" odcinek 57. Basia i Krystian zagrożeni?

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu w stawce o zwycięstwo pozostało aż pięć par: Basia i Krystian, Kara i Marcin, Kornelia i Krzysztof, Bibi i Simon oraz Sara i Maurycy. Wygląda na to, że najwięcej emocji jest teraz między Karą i Marcinem, którzy z dnia na dzień są sobie coraz bliżsi. W kolejnym odcinku Kara zwierzy się nawet Bibi, że ona i Marcin planują wspólnie zamieszkać po powrocie do Polski.

Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestników test wiedzy o partnerze. Większość z finalistów to pary, które powstały już kilka tygodni temu. Czy to oznacza, że mają większe szanse na lepsze wyniki testu? Niekoniecznie. Basia i Krystian nie wypadną najlepiej, a prowadząca zapewni, że test będzie miał swoje konsekwencje. – Możemy się pakować – stwierdzi Krystian.

Czy rzeczywiście Basia i Krystian pożegnają się z programem tuż przed finałem?

"Hotel Paradise 3" odcinek 57. Gdzie oglądać?

Oprócz testu znajomości partnerów, zobaczymy też grę w kości Kary i Marcina. Stawką jest skok do basenu albo ogień w sypialni. Panowie porozmawiają również o relacjach ze starszymi kobietami. Jak wspominają te doświadczenia?

Nowy odcinek "Hotelu Paradise 3" już w poniedziałek, 31.05.2021 roku o godz. 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości