Gwiazdy

#Hasztagi Roku rozdane. Joanna Koroniewska i Kasia Szklarczyk zdradziły przepis na sukces

Gwiazdy

Aktualizacja:

W łódzkim Monopolis zostały rozdane #Hasztagi Roku, czyli prestiżowe nagrody dla najbardziej wpływowych osób w polskim Internecie. W Dzień Dobry Wakacje o tym niezwykłym plebiscycie opowiedziały: Anna Zając, organizatorka gali, Joanna Koroniewska, Influencer Roku i Kasia Szklarczyk, która otrzymała nagrodę w kategorii - Osoba Publiczna Aktywna w Sieci.

#Hasztagi Roku – na czym polegają?

#Hasztagi Roku to plebiscyt dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność. Tegoroczne nagrody przyznane zostały w 14 kategoriach. Blogerka Anna Zając – współtwórczyni Rankingu Najbardziej Wpływowych Influencerów w Polsce i organizatorka plebiscytu #Hasztagi Roku, wyjaśniła w Dzień Dobry Wakacje, jak wyłaniani są zwycięzcy.

- Wszystko zaczyna się od rankingu polskich influencerów i osób ze świata mediów, które działają w Internecie, bo wiadomo, że to się bardzo szybko i dynamicznie zmienia. Liczą się zasięgi, ale przede wszystkim liczy się zaangażowanie. Na podstawie rankingu wybieramy dziesiątki osób i kapituła nominuje zwycięzców do nagród – tłumaczyła.

Podczas gali zostały wyróżnione zarówno osoby z pierwszych stron gazet, jak i niszowi blogerzy. Wśród nagrodzonych znalazły się Joanna Koroniewska i Kasia Szklarczyk.

Joanna Koroniewska – Infuencerem Roku

Aktorka w studiu Dzień Dobry Wakacje nie ukrywała radości. Podziękowała mężowi Maciejowi Dowborowi i wyjaśniła, dlaczego ich wspólna akcja prowadzona jest w jej mediach społecznościowych:

- Te rozmowy - Domówki u Dowborów - są na moim koncie, dlatego że mój mąż pracuje w innej stacji, a bardzo dużo gości mamy z TVN-u. Nawet w tym tygodniu zapraszamy (we wtorek o 22:00) bardzo fajną gwiazdę TVN, Klaudię El Dursi. Mamy naprawdę cudownych gości - przyznała.

Wyjawiła też, że bycie influencerem wcale nie należy do najłatwiejszej pracy i zdradziła swój przepis na sukces. – To jest bardzo ciężka praca. Czasami nawet zostaję wyśmiewana za to, bo ludzie uważają, że "a tam: instagramerka, co to za robota". Słuchajcie, żeby zaangażować ludzi i żeby zostali, nie może być ściemy – tłumaczyła.

Kasia Szklarczyk - Osoba Publiczna Aktywna w Sieci

A jaki jest klucz do sukcesu byłej uczestniczki "Top Model"? – Dla mnie najważniejsze jest, żebym pokazywała siebie naturalną, prawdziwą. Mimo tego, że jestem modelką i osobą publiczną, to przede wszystkim jestem człowiekiem i jak każdy mam swoje słabsze i lepsze dni, kompleksy, cellulit, niedoskonałą cerę. Dlatego chcę, by inni wiedzieli o tym - przekonywała.

#Hasztagi Roku 2021 - lista zwycięzców

 • Odkrycie Roku – Dzieciaki Cudaki
 • Youtuber Roku - Globstory
 • Bloger Roku - Styloly
 • Instagramer Roku – Ola Tatka
 • Power Influencer – Małgorzata Rozenek-Majdan
 • Influencer Odpowiedzialny Społecznie – Joanna Przetakiewicz
 • Osoba Publiczna aktywna w sieci – Kasia Szklarczyk
 • Influencer Roku – Joanna Koroniewska
 • TikToker Roku – Dobra Faza
 • Nagroda Specjalna od marki Apart – Julia Wieniawa
 • Nagroda Specjalna od Miasta Łodzi – BezArchitekta.pl
 • Nagroda Specjalna od Monopolis – Taste&Travel
 • Nagroda Specjalna od Magazynu Twój Styl – Manufaktura Splotów
 • Nagroda Specjalna od Twój Cel to – Blanka Lipińska

Jaką rolę pełnią influencerzy? Co kochają internauci? Posłuchajcie całej rozmowy z naszymi rozmówczyniami. Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszają w podróż kamperem. "Będzie się działo"

Blanka Lipińska szczerze o macierzyństwie i presji ze strony rodziny. "Czy ja wyglądam na nieszczęśliwą?!"

Victoria i David Beckhamowie świętują 22. rocznicę ślubu. Żona przygotowała wyjątkowy prezent dla ukochanego

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości