Gwiazdy

Gwyneth Paltrow wyjawiła smutną prawdę. Nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. "Całkowicie wypadłam z szyn"

Gwiazdy

14575396-gwyneth-paltrow-zmaga-sie-z-powiklaniami-po-covid-19-mimo-wczesnego-zachorowania-0-0s.jpg

Gwyneth Paltrow to aktorka ceniona na całym świecie. Eteryczna blondynka wielokrotnie udowadniała w filmach, że potrafi wcielić się w każdą postać. Ostatnio gwiazda przyznała się, że miała problemy z alkoholem.

Gwyneth Paltrow oprócz aktorstwa zajmuje się także medycyną alternatywną. Promuje zdrowe odżywianie, założyła imperium Goop i od lat dzieli się wskazówkami na temat ćwiczeń, diety czy medytacji. Wiele z jej porad jest nawet dość kontrowersyjnych.

Gwyneth Paltrow o alkoholu

Pandemia sprawiła, że hollywoodzka aktorka zatraciła się i ciężko znosiła zamknięcie w domach. Jak przyznała w wywiadzie z "Mirror" nie tylko sięgnęła po niewłaściwe produkty i przytyła blisko 6 kg, ale zaczęła nadużywać również alkoholu. - Piłam alkohol podczas kwarantanny. Piłam siedem nocy w tygodniu, robiłam makaron i jadłam chleb. Całkowicie wypadłam z szyn. Kto pije kilka drinków siedem nocy w tygodniu? – opisywała swoje problemy aktorka.

48-latka opisała też, że jej miłością jest kwaśna whisky. Postanowiła stworzyć nawet własny drink Buster Paltrow, który nazwała na cześć swojego dziadka, również miłośnika tego trunku. - To ta wspaniała whisky z quinoa z tej destylarni w Tennessee z syropem klonowym i sokiem z cytryny. To po prostu niebo. Robiłam sobie dwa takie drinki każdego wieczoru kwarantanny.

Życie uczuciowe Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow to aktorka doceniania przez widzów i branżę. Na swoim koncie ma już Oscara i Złoty Glob. Serca Polaków skradła dzięki roli Violi de Lesseps w historycznym filmie romantycznym "Zakochany Szekspir" z 1998 r., który właśnie przyniósł jej sławę i wymarzonego Oscara.

Aktorka miała burzliwe życie uczuciowe. Do dziś wszyscy wspominają czas, gdy jako młoda 23-letnia dziewczyna zaręczyła się z Bradem Pittem. Wtedy jednak, jak twierdzi, nie była gotowa na małżeństwo i para się rozstała. Kolejne lata to rozstania i powroty z innym znanym aktorem, Benem Affleckiem. Po wielu próbach ostatecznie zostali przyjaciółmi.

Dopiero gdy Gwyneth spotkała Chrisa Martina, z brytyjskiego zespołu Coldplay, uznała, że jest gotowa na poważny związek. Bardzo szybko zaszła w ciążę, a ślub odbył się w 2003 r. Córka Apple przyszła na świat w maju 2004 r., a kolejne dziecko, syn Moses, dwa lata później.

Dla aktorki zaczął się trudny czas, cierpiała na depresję poporodową i zawiesiła swoją karierę. Wtedy także rozstała się z mężem i rozpoczęła drogę do poznawania siebie. Zajęła się propagowaniem medycyny transcendentalnej. Założyła także firmę Goop, proponując kontrowersyjne dla świata medycznego produkty, takie jak: jajka z jadeitu czy urządzenia do robienia w domu lewatywy z kawy.

W 2018 r. Gwyneth wyszła ponownie za mąż. Tym razem jej wybrankiem został producent Brad Falchuk.

Zobacz także:

Gwyneth Paltrow walczy ze zbędnymi kilogramami. Ile aktorka przytyła przez pandemię?

Gwyneth Paltrow leczy COVID-19 dietą i pobytem w saunie. Ostra reakcja eksperta

Pewna siebie Gwyneth Paltrow kończy 48 lat i pozuje nago na Instagramie. "Jesteś inspiracją"

Obejrzyj również: Gwyneth Paltrow przyznała, że w czasie kwarantanny piła alkohol przez… 7 wieczorów w tygodniu

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości