Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak poszerza swoją markę. Wkrótce powstaną kolejne butiki

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak jakiś czas temu otworzył swoją modową markę Balamonte. Jak się okazuje, już wkrótce piłkarz poszerzy imperium o kolejne salony. Kiedy i gdzie możemy się ich spodziewać?

Grzegorz Krychowiak ma za sobą wiele sukcesów. Piłkarz swoje umiejętności rozwijał, grając we francuskim klubie Paris Saint-Germain, a obecnie w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa. Niedawno Grzegorz zajął się branżą modową. Jak rozwija się jego firma?

Grzegorz Krychowiak - butik Balamonte

Balamonte to butik, w którym znaleźć można męskie garnitury. W jednym z wywiadów piłkarz przyznał, że jest miłośnikiem eleganckiej garderoby, sam w szafie ma prawie 50 garniturów.

To jest dla mnie ogromna przyjemność powiązana z biznesem. Przede wszystkim jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie osiągnął butik w Warszawie. Stąd decyzja o otwarciu kolejnego.

- przyznał Krychowiak.

Damskie garnitury

Grzegorz Krychowiak zdradził, że kolejnym etapem w rozwoju firmy będzie stworzenie damskiej linii garniturów. Konsultantką przy tworzeniu kolekcji przeznaczonej dla kobiet będzie dziewczyna piłkarza, Celia Jaunat. Do końca roku planowane jest otworzenie kolejnych butików w Poznaniu, a następnie w Katowicach.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości