Gwiazdy

Dominik z "Gogglebox. Przed telewizorem" o walce z depresją. "Dwa lata nie wychodziłem z domu"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Dominik Abus - za co kochają go fani "Gogglebox"

"Gogglebox. Przed telewizorem", program nadawany na antenie stacji TTV, od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Jednym z jego bohaterów jest Dominik Abou-Khadra, który razem ze swoją partnerką, Igą, był gościem w Dzień Dobry TVN. Jak radzi sobie z popularnością? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Dominik Abou-Khadra o programie "Gogglebox. Przed Telewizorem"

Dominik Abou-Khadra (znany też jako Dominik Abus) już od piętnastu sezonów występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", dzięki któremu zdobył ogromną popularność. - Na co dzień tego nie odczuwamy. Jego poczucie humoru czy to w programie, czy poza nim jest takie samo. Ja nie zauważyłam żadnej różnicy - mówiła w Dzień Dobry TVN Iga Muszakowska, partnerka Dominika.

Mężczyzna w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem wyznał, że nie przypuszczał, że jego przygoda z telewizją będzie trwała tak długo. - Nie spodziewałem się, że to urośnie do takich rozmiarów. Polacy pokochali ten program. Prawdę mówiąc, to wszystko działo się spontanicznie i bardzo szybko. Nawet nie zwróciłem uwagi, kiedy te pięć lat minęło - mówił w Dzień Dobry TVN Dominik.

Podczas spotkania z Dominikiem musiało się pojawić pytanie o kulturystykę. Wiele osób uważa, że mężczyzna, podobnie jak jego kolega z programu, uprawia tę dyscyplinę sportu. Jaka jest prawda? - Mam wielu znajomych wśród kulturystów i być może dlatego jestem kojarzony z tym sportem. Natomiast prowadzę firmę budowlaną i w sezonie nie mam czasu trenować. Robię to jedynie zimą, do tego bardzo rekreacyjnie - tłumaczył.

Dominik Abou-Khadra o walce z depresją

Choć Dominik jest obdarzony nieprzeciętnym poczuciem humoru i ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, to nie zawsze tak było. Mężczyzna głośno mówi o tym, że przez wiele lat chorował na depresję. - Miałem bardzo ciężką depresję. Praktycznie dwa lata nie wychodziłem z domu. To straszna choroba, walczyłem z nią blisko pięć lat - mówił w Dzień Dobry TVN Dominik.

Mimo trudnych momentów mężczyzna jest zdania, że chorowanie czegoś go nauczyło. - Dzięki depresji stałem się silniejszy, mądrzejszy i bardziej doświadczony - wyznał. Dodał również, że bez oparcia, jakie miał w swojej partnerce, pewnie by sobie nie poradził. - Bardzo mi pomagała w tym czasie. Była przy mnie, mogłem liczyć na jej wsparcie - mówił.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochoci/East News

Pozostałe wiadomości