Gwiazdy

Wystartowało show "Prince Charming". Okazało się, że dwóch uczestników skrywało tajemnicę

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"Prince Charming" i próba włączenia płyty indukcyjnej

"Finding Prince Charming" jest już dostępny na Player.pl. W programie 13 mężczyzn walczy o uczucie wymarzonego kawalera - Jacka Jelonka. Premiera pierwszego odcinka budziła ogromne emocje jeszcze na długo przed emisją. Co wydarzyło się w słonecznej Hiszpanii i kto odpadł jako pierwszy? Sprawdziliśmy to.

"Finding Prince Charming" - o czym jest program?

"Finding Prince Charming" to stworzony w 2016 r. amerykański program randkowy. Uczestnikami jest 13 mężczyzn, którzy zabiegają o względy jednego kawalera - tzw. "Księcia" (bogatego i przystojnego mężczyzny poszukującego miłości). Wszyscy mieszkają razem w odciętej od świata zewnętrznego wilii. Będą rywalizować o możliwość spotkania i spędzenia czasu z kawalerem - ci, którzy zbudują z nim najlepszą relację, zostaną w programie na kolejny tydzień. Wśród 13 uczestników widzowie zobaczą tylko jedną kobietę - prowadzącą Aggie.

W każdym odcinku show kawaler eliminuje z programu kolejnych uczestników, którzy nie przypadną mu do gustu. W finale randkowego show będzie musiał zdecydować, z którym mężczyzną chce stworzyć dłuższą relację partnerską.

"Finding Prince Charming" to także nowa produkcja Player Original i jednocześnie pierwszy w Polsce program randkowy, w którym biorą udział osoby homoseksualne.

"Finding Prince Charming" - co działo się w pierwszym odcinku?

Uczestnicy wprowadzili się do willi w słonecznej Marbelli w Hiszpanii. Mieli okazję poznać się i wspólnie przygotować do spotkania z Jackiem Jelonkiem - tytułowym "księciem". Towarzyszyła im prowadząca show - Aggie, która jak sama o sobie mówi, jest "gej mamą".

Nie zabrakło kontrowersji. Już na początku pierwszego odcinka w programie spotkało się dwóch eks. Jonatan Jądrzyk był kilka lat temu w związku z Merkucjo Kopieckim. Co więcej, był to pierwszy partner 21-latka. Atmosfera zrobiła się wyjątkowo napięta, a panowie musieli odbyć rozmowę na osobności, by ustalić, jak mają postępować wobec siebie przez najbliższe tygodnie. W odcinku dowiedzieliśmy się także, że Maciej jest.... tatą małego pieska.

- Kilka miesięcy temu zostałem ojcem - powiedział.

Jonatan i Merkucjo - kontrowersje

Jonatan i Merkucjo mieli okazję, by powiedzieć o swojej przeszłości Aggie. Nie zrobili tego jednak, co zostało uznane zarówno przez nią, jak i Jacka, za kłamstwo. Brak szczerości okazał się czerwoną flagą dla tytułowego księcia, co wyszło w rozmowie podczas oficjalnej kolacji. Z 13 uczestników to Marek przypadł do gustu Jelonka najbardziej.

Kolejnego dnia obiekt westchnień chłopaków porozmawiał z każdym z nich na osobności. Jonatan wytłumaczył się wówczas z sytuacji związanej z jego eks. Marek za to opowiedział o wyroku swojej mamy, która od kilku lat przebywa w więzieniu.

Oliwer okazał się najbardziej onieśmielony obecnością księcia. Po chwili rozmowy uczestnik zapytał o znak zodiaku Jacka, po czym obliczył, jaką jest liczbą w numerologii. Tytułowy książę nie porozmawiał jedynie z Merkucjo.

"Finding Prince Charming" - kto odpadł w pierwszym odcinku?

Jacek Jelonek musiał podjąć decyzję, komu jako pierwszemu podziękuje za udział w programie. Uczestnicy stawili się na ceremonii rozdania krawatów, gdzie wszystko miało stać się jasne. Jednak na informację, kto odpadł, widzowie musieli zaczekać do kolejnego odcinka.

A wraz z jego premierą okazało się, że... z programu nie odpada nikt. Jacek oddał swój krawat Merkucjo.

"Finding Prince Charming" - relacja z drugiego odcinka

Na platformie Player.pl w dzień premiery pojawił się także drugi odcinek. Na uczestników czekało niełatwe zadanie. Musieli rywalizować na torze przeszkód o najlepszy czas pokonania go. Nagrodą była randka z księciem. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się Karol. Niestety, podczas ich spotkania rozmowa niezbyt się kleiła.

W międzyczasie w willi pozostałych 12 chłopaków toczyło żywą dyskusję. Paweł zbulwersował ich swoją wypowiedzią o "zniewieściałych mężczyznach". Powiedział, że w obecności takich osób zachowuje się jak heteryk.

Zobacz wideo: "Finding Prince Charming"! Uczestnicy opowiedzieli o swoich coming outach

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości