Gwiazdy

Filip Chajzer pokazał wyjątkowe miejsce, w którym spędził dzieciństwo. Wielu jego fanów ma podobne wspomnienia

Gwiazdy

Filip Chajzer

Filip Chajzer docenia uroki wszystkich zakątków Polski. Nawet tych najmniejszych. A mowa o ogródkach działkowych, na których dziennikarz spędzał dużą część swojego dzieciństwa. Zdjęcie z "RODOS" obudziło sentyment wśród fanów.

Filip Chajzer - kariera dziennikarska

Prowadzący Dzień Dobry TVN pracę w mediach zaczynał od pisania recenzji gier komputerowych oraz jako redaktor w popularnych gazetach. W latach 2009-2011 był reporterem serwisu informacyjnego "Stolica" w TVN Warszawa.

W maju 2011 roku został reporterem w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Ponadto współprowadził "Studio" TTV, a w 2019 roku na stałe wszedł do zespołu prowadzących Dzień Dobry TVN.

W latach 2015-2017 Filip prowadził program "Mali giganci" i współprowadził "Dom marzeń". W roku 2018 prowadził teleturniej "Hipnoza", a rok później reality show TVN7 "Big Brother Nocą". Jesienią 2018 uczestniczył razem ze swoim ojcem, Zygmuntem Chajzerem, w trzecim sezonie programu TVN "Ameryka Express". Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN.

RODOS Filipa Chajzera

Filip Chajzer pokazał swoim obserwatorom na Instagramie, jak zwykł wypoczywać kiedy był małym chłopcem. Okazuje się, że to ogródki działkowe są jednym z tych miejsc, do których wraca i gdzie chętnie wypoczywa.

- Dziecko wychowane na RODOS (Warszawa Reduta) pozdrawia innych entuzjastów Rodzinnych Ogródków Działkowych Ogrodzonych Siatką - czytamy we wpisie dziennikarza.

Fani z entuzjazmem podeszli do najnowszego postu Chajzera. W komentarzach czytamy: "Ja też całe lato jestem na RODOS ", "To ja! Za dziecka często umierałam tam z nudów i nie lubiłam, a teraz żałuję, że bywam tam tak rzadko! ", "Dziecko wychowane na wsi pozdrawia tych z 'RODOS-ów'. Teraz ze mnie blokers marzący chociażby o maleńkim ogródku ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Filip Chajzer zakłada fundację

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości