Gwiazdy

Mieszkanie, które pachnie jak Harry Styles? Świeczka o zapachu perfum piosenkarza bije rekordy popularności

Gwiazdy

Na całym świecie miliony fanek i fanów, marzą, żeby spędzić z nim chociaż chwilę. Kiedy pojawiła się możliwość, żeby dowiedzieć się jak pachnie ich idol, nie czekali ani chwili. Świeczka, która przypomina ulubione perfumy Harry’ego Stylesa, wyprzedała się szybciej niż się spodziewano.

Świeczka, która pachnie jak Harry Styles

Harry Styles - w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd - nie chwalił się jakich perfum używa. Jednak wierni fani, ciekawi zapachu swojego idola postanowili dociec prawdy. Na jednym ze zdjęć piosenkarza dopatrzyli się flakoniku perfum Toma Forda – Tobacco Vanille. 50 ml tego zapachu kosztuje ok. 240 dolarów (ok. 900 zł), dlatego nie wszyscy mogli sobie pozwolić na zakup tego pachnidła.

Jednak naprzeciw tym potrzebom postanowiła wyjść amerykańska sieć sklepów Target, która stworzyła świeczkę o zapachu, przypominającym ulubione perfumy Stylesa. Fani wprost oszaleli na jej punkcie. Produkt kosztował jedynie 7 dolarów. Kosztował, bo w ekspresowym tempie znikł z półek. Smutna wiadomość dla wszystkich wielbicieli młodego Brytyjczyka jest taka, że na razie nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle świeczka będzie dostępna.

Harry Styles nie zwalnia tempa

Świetnie śpiewa, wygląda dobrze i - jak się okazuje - pachnie też nieźle. Harry Styles z każdą nową piosenką zdobywa serca kolejnych fanów. Kariera solowa zdecydowanie mu służy, a świadczą o tym między innymi zdobywane przez niego listy przebojów i nagrody.

W 2017 roku wydał pierwszy solowy album zatytułowany „Harry Styles”, a singiel „Sign of the times” promujący płytę, w serwisie YouTube wyświetlono ponad 600 milionów razy. Po koniec 2019 roku ukazała się druga płyta byłego członka zespołu One Direction. „Fine Line” mimo tego, że stworzona w zupełnie innym stylu, spotkała się z takim samym zachwytem jak pierwsza.

Styles zagrał również w filmie, został ambasadorem marki Gucci, zachęcał ludzi do traktowania innych życzliwie i odbył trasę koncertową po całym świecie. Druga niestety nie miała możliwości się rozpocząć.

Harry Styles w Polsce

Muzyk na początku kwietnia 2020 roku miał rozpocząć trasę koncertową po całym świecie, jednak epidemia pokrzyżowała jego plany. Koncert w Polsce planowany był na 10 maja, został jednak przełożony na 25 lutego 2021 roku.

Dla bezpieczeństwa Waszego i innych, proszę zostańcie w domu. Wszyscy jesteśmy w tym razem. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Was podczas trasy, tak szybko jak to będzie dla nas bezpieczne. Do tego czasu, traktujcie innych życzliwie

- napisał wówczas.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości