Gwiazdy

Ewa Farna pokazała, jak wygląda czas jej połogu. Nagranie z dziećmi podbiło serca fanów

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Ewa Farna jest teraz mamą na pełen etat. Gwiazda bez reszty oddała się macierzyństwu. W mediach społecznościowych zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej wyjątkowy czas połogu. Pierwsze nagranie z córeczką w roli głównej rozczuliło fanów.

Ewa Farna i życie prywatne - co o nim wiemy?

Niespełna miesiąc temu Ewa Farna i jej mąż Martin Chobot przywitali na świecie córeczkę Ellę. Trzy lata temu na świecie pojawił się ich syn, któremu dali na imię Artur. W chwili przyjścia na świat dziecka wokalistka miała 25 lat. W późniejszych wywiadach podkreślała, że gdyby nie jej partner, pewnie nie byłaby teraz żoną ani mamą, ponieważ to on zmotywował ją do założenia rodziny. 

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Zakochani pobrali się w 2017 roku. Razem występowali na scenie i jeździli w trasy koncertowe. Nieoczekiwanie w ubiegłym roku, po 12 latach, muzyk zdecydował się odejść z zespołu. Wiadomość ta zszokowała wielu fanów, ale wokalistka uszanowała decyzję męża.

Ewa Farna na nagraniu z dziećmi

Ewa Farna zapewniała wielokrotnie, że choć w mediach buduje się negatywny obraz macierzyństwa, ona spełnia się w roli mamy. Piosenkarka właśnie pochwaliła się nagraniem z małą Ellą i Arturem. Rodzinny weekend wygląda na sielankę. Sama wokalistka faktycznie wydaje się być spełniona - wygląda promiennie i radośnie.

Fani nie kryli radości na widok swojej idolki wraz z pociechami. W komentarzach znajdziemy mnóstwo ciepłych słów: "Wszystkiego dobrego dla Was. Tulajcie się, ile się da, to teraz najważniejsze! Świat zaczeka", "Ella jaka silna dziewczynka. Miło Was widzieć", "Piękne jesteście w tym połogu".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości