Gwiazdy

Ewa Drzyzga świętuje urodziny. Zobacz, jak zaczynała się jej kariera w "Rozmowach w toku"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co nowego w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Nienaganna dykcja, perfekcyjne przygotowanie i ciekawość drugiego człowieka - tak w skrócie można opisać Ewę Drzyzgę. Z okazji urodzin prowadzącej Dzień Dobry TVN nasz reporter Mateusz Hładki przypomniał na antenie pierwszy odcinek "Rozmów w toku". Program został wyemitowany 21 lat temu. Jak od tego czasu zmieniła się dziennikarka?

Urodziny Ewy Drzyzgi

Ewa Drzyzga - uwielbiana przez widzów i słuchaczy dziennikarka i prezenterka - przyszła na świat w Krakowie w 1967 roku. Studiowała filologię rosyjską. Przygodę z mediami rozpoczęła w 1990 roku od stażu w Polskim Radiu. Następnie związała się ze stacją RMF FM, gdzie można było usłyszeć jej głos w programie porannym, równocześnie stawiając pierwsze kroki w telewizji.

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej kultowe "Rozmowy w toku" emitowane w latach 2000-2016. Talk show wniósł do polskiej telewizji nową jakość, a prowadzącej przyniósł nie 4 tylko telekamery i nagrodę Wiktora, ale również porównania do amerykańskiej królowej formatu, czyli Oprah Winfrey. Mateusz Hładki, przeczesując archiwa TVN, dotarł do pierwszego odcinka programu.

- Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że nic się nie zmieniła - podsumował nagranie Marcin Prokop.

Niewiele osób wie, że Ewa Drzyzga jest miłośniczką teatru i marzyła o karierze aktorskiej. W tej roli pojawiła się gościnnie w serialu "Majka".  Prowadziła również programy medyczne "36,6°C" w TVN i "Raport Life" w Discovery Life.

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą DrzyzgąAgnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o relacji z Ewą Drzyzgą oraz o tym, dlaczego nie wsiadają razem do jednej windy.
Dzień Dobry TVN Online

Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN

We wrześniu 2020 roku Ewa Drzyzga dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN, który współprowadzi z Agnieszką Woźniak-Starak. Jest to drugi żeński duet w historii porannego magazynu. Choć obie panie od dawna są związane ze stacją TVN, to po raz po raz pierwszy spotkały się właśnie na planie naszego programu.

- Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się - mówiła w rozmowie z dziendobry.tvn.pl Ewa Drzyzga, zapytana o współpracę z Agnieszką Woźniak-Starak. - To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość - podkreślała.

Redakcja dziendobry.tvn.pl dołącza do serdecznych życzeń złożonych przez Dorotę Wellman i Marcina Prokopa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości