Rozmowy w toku

  Zobacz, jak zaczynała się jej kariera w "Rozmowach w toku".

  Program "Rozmowy w Toku", prowadzony przez Ewę Drzyzgę, z końcem października znika z anteny. Jak Ewa wspomina minione 16 lat? Czy teraz znajdzie czas, żeby wypocząć i gdzie będzie "czyścić umysł" przed nowymi wyzwaniami? Zobaczcie, czy Marcinowi i Magdzie udało się dowiedzieć, o czym będzie nowy program prowadzony przez Ewę? Na kiedy przewidziana jest jego premiera?

  Program "Rozmowy w toku" prowadzony przez Ewę Drzyzgę z końcem października znika z anteny TVN. Ewa Drzyzga dziękuje za 16 wspólnych lat i żegna się z fanami programu na Twitterze i Facebooku. Żałujecie? W tę sobotę Ewa Drzyzga opowie w Dzień Dobry TVN o tym, skąd ta zmiana i o czym będzie jej nowy program?

  Mimo kampanii społecznych przeciwko hejtowi zjawisko niestety nie zanika. Jak czują się ofiary nienawistnych komentarzy? Rozmawiała z nimi prowadząca Rozmów w toku Ewa Drzyzga. Jakie są powody hejtu?

  W kolejnym odcinku „Rozmów w Toku” Ewa Drzyzga spotka się z człowiekiem, który ma wytatuowane i zakolczykowane całe ciało. Dlaczego to sobie robi? Jak na jego wygląd reagują bliscy? Czy jego synowi to nie przeszkadza?

  W poszukiwaniu tematów prowadząca program Rozmowy w Toku Ewa Drzyzga pojechała do Wielkiej Brytanii. Chciała sprawdzić, czego szukają tam Polacy - pieniędzy czy może miłości? O swoim pobycie na Wyspach opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, co Ewa przywiązała dla prowadzących Dzień Dobry TVN - Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika.

  Coraz więcej dzieci uzależnionych jest od telefonu komórkowego, tabletu, czy komputera. Odbija się to na ich relacjach z rodzicami i rówieśnikami oraz ocenach w szkole. Jak temu zaradzić? Problemem zajęła się Ewa Drzyzga w kolejnym odcinku Rozmów w toku.

  Okazuje się, że rodzice bardzo późno orientują się, że ich dzieci, by przypodobać się swoim rówieśnikom, poddają się restrykcyjnym dietom. Dlaczego się tak dzieje? Z odchudzającymi się nastolatkami oraz ich rodzicami porozmawia w dzisiejszym odcinku "Rozmów w toku" Ewa Drzyzga.

  Są kobiety, które nie pokażą się innym bez makijażu. I właśnie z takimi paniami oraz ich partnerami porozmawia w dzisiejszym odcinku Rozmów w toku Ewa Drzyzga. Czy udało się jej namówić je do zmycia makijażu?

  To już szesnasty sezon programu Rozmowy w toku. Co w tym sezonie przygotowała dla swoich widzów Ewa Drzyzga? W Dzień Dobry TVN powiedziała również, co jest tematem dzisiejszego odcinka.

  Alkohol nie jest tylko problemem dorosłych. Okazuje się, że co piąty nastolatek w Polsce między 11. a 15. rokiem życia upił się przynajmniej raz w swoim krótkim życiu. Dzisiejszy odcinek "Rozmów w toku" poświęcony jest właśnie temu problemowi. Gośćmi Ewy Drzyzgi będą dzieci, które piją alkohol. Co na to ich rodzice?

  Tym razem Ewa Drzyzga zajęła się tematem, który zainteresuje kobiety rozważające związanie się z muzułmaninem. O tym, jak wygląda małżeństwo z wyznawcą islamu opowiedzą w dzisiejszym odcinku Rozmów w toku cztery Polki.

  Przychodzi po pracy do domu i musi go posprzątać. Musi także prać i gotować, bo jego partnerka nie chce tego robić. Poznajcie bohaterów dzisiejszego odcinka "Rozmow w toku", na który zapraszamy w imieniu Ewy Drzyzgi.

  W dzisiejszym odcinku "Rozmów w Toku" Ewa Drzyzga gości pary, które nie mogą dojść do porozumienia. Młodzi kłócą się o estetykę. Czy dziewczyna powinna dla chłopaka zmienić swój styl? Dlaczego partnerzy nie są w stanie zaakceptować indywidualności swoich dziewczyn?

  Kolejnym tematem, którym zajęła się prowadząca Rozmów w Toku Ewa Drzyzga był rozłam między małżonkami, polegający na tym, że mąż chciałby mieć drugie dziecko, a żona nie. W programie dużo się będzie działo.

  W dzisiejszym odcinku "Rozmów w toku" Ewa Drzyzga rozmawia z osobami, które doświadczyły przemocy ze względu na swoje pochodzenie etniczne, rasowe lub narodowe oraz z polskimi rasistami. Poznajcie człowieka, który "dla rozrywki" obrzucił czarnoskórego kamieniami i tego, którego Ewa Drzyzga chciała wyprosić ze studia.

  Ku rozpaczy lekarzy, wiele kobiet w ciąży nie potrafi zrezygnować z papierosów. Problemem tym postanowiła zająć się prowadząca Rozmowy w Toku Ewa Drzyzga.

  Wielu rodziców rozpuszcza swoje pociechy. Konsekwencją tego jest dokazywanie, pyskowanie i wymuszanie. Co zatem zrobić, kiedy rządy w domu przejęło rozpuszczone dziecko? Tematem zajęła się prowadząca program Rozmowy w Toku Ewa Drzyzga.

  Do Rozmów w Toku Ewa Drzyzga zaprosiła mamy i ich nastoletnie córki, które imprezują, piją, zadają się ze starszym towarzystwem i swoim wyglądem prowokują do gwałtu.

  Bohaterki kolejnego odcinka "Rozmów w toku" chętnie publikują różne zdjęcia na Facebooku, a ich partnerzy to krytykują. Czy w sieci istnieje granica prywatności i, jak ją chronić? Uważaj, jakie zdjęcia publikujesz w mediach społecznościowych - przestrzega w Dzień Dobry TVN Ewa Drzyzga.

  Wielu rodziców nie potrafi odpowiedzieć dziecku na pytanie, skąd się biorą dzieci. Dlatego tematem postanowiła zająć się Ewa Drzyzga. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności, oglądajcie dzisiejszy odcinek Rozmów w Toku. Tymczasem zobaczcie, jak na warszawskim Grochowie nazywa się żeńskie narządy płciowe.

  O czym marzą poparzone dzieci? Tego dowiecie się w kolejnym odcinku "Rozmów w toku", na który zaprasza gospodyni programu Ewa Drzyzga. Zobaczcie, jakie gwiazdy zaangażowały się w pomoc poparzonym dzieciom.

  W dzisiejszym odcinku "Rozmów w toku" poznamy historie albinosów, którzy opowiedzą o codziennych trudach swojej inności. Zapraszamy o 15:00!

  Gospodyni "Rozmów w Toku" Ewa Drzyzga zaprosiła do programu osoby, które pożyczają pieniądze rodzinie i znajomym, choć sami nie mają za co żyć. Czy można im jakoś pomóc? Przekonacie się dzisiaj o godzinie 15.00. Zapraszamy!

  Dzieci jedzą słodycze na potęgę i wiele z nich robi to za przyzwoleniem swoich rodziców. Konsekwencją tego jest nadwaga i problemy ze zdrowiem. I właśnie tym tematem zajęła się prowadząca Rozmowy w Toku Ewa Drzyzga.

  Ewa Drzyzga, nazywana polską Oprah Winfrey, odwiedziła Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o kulisach swojej pracy w "Rozmowach w toku", które od 15 lat towarzyszą widzom stacji TVN. Czy Ewie nie znudziła się jeszcze ta praca? Jak ona to robi, że "Rozmowy w toku" od 15 lat nie schodzą z anteny? Czy tematy powtarzają się w programie? W studiu Dzień Dobry TVN Ewa Drzyzga opowiedziała nam też o książce, która jest zapisem rozmowy Beaty Nowickiej z Ewą, a także o swojej stronie internetowej www.ewadrzyzga.pl.

  W dzisiejszym odcinku "Rozmowy w Toku" Ewa Drzyzga porozmawia z uzależnionymi od gier komputerowych. Niektórzy rozmówcy dziennikarki przed ekranem monitora potrafią spędzić niemal cały dzień. Jakie mogą być tego konsekwencje? Jak znoszą to partnerki uzależnionych? Czy próbują ratować związek?

  Dzisiejszy odninek "Rozmów w toku" poświęcony będzie uzależnieniu dzieci od telefonów komórkowych. Do uzależnienia przyczyniają się - zdaniem Ewy Drzyzgi - sami rodzice, którzy obdarowują dzieci już od najmłodszych lat takimi gadżetami. 83 proc. dziesięciolatków posiada telefon komórkowy - to daje Polakom pierwsze miejsce na świecie! Czy podarowałaś/-łeś swojemu dziecku telefon komórkowy?

  Gdy mężczyzna wiąże się z młodszą od siebie partnerką, nikogo to nie dziwi. Ale, gdy kobieta znajduje sobie młodszego partnera, to już jest skandal. Ewa Drzyzga, prowadząca "Rozmowy w toku" przyjrzała się temu problemowi. Zobaczcie, co powiedzieli jej goście. A Wy, co myślicie na ten temat? Zdecydowałabyś się na związek z młodszym mężczyzną?

  W kolejnym odcinku Rozmów w Toku Ewa Drzyzga zajęła się problemem dopalaczy. Zaprosiła do swojego studia osoby, które nie potrafią ich rzucić. Czy ten problem dotyczy tylko nastolatków? Czy goście programu zdawali sobie sprawę, że zażywanie dopalaczy prowadzi do nieodwracalnych zmian w mózgu.