Gwiazdy

Edyta Pazura płaciła wysoką cenę za miłość. "Przecież ja tym ludziom nic nie zrobiłam"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
VIVA!
Jakub Kaminski//East News

Edyta Pazura postanowiła wrócić do trudnych chwil, które przeżyła, wiążąc się ze znanym aktorem. W rozmowie z magazynem "Viva!" zdradziła, jaką cenę przyszło jej zapłacić za obietnicę rodzinnego szczęścia. A ta - jak wynika z jej wspomnień - była naprawdę wysoka.

Związek Edyty Pazury

Edyta Pazura miała zaledwie 19 lat, gdy poznała swojego przyszłego męża. Para spotkała się w pociągu, przez co prasa bulwarowa nadała ukochanej popularnego aktora niepochlebny przydomek, a to był dopiero początek nagonki wymierzonej w młodą dziewczynę.

- Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawiać świat. Było ciężko - powiedziała Edyta Pazura w najnowszym wywiadzie. - Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki: "On za stary, ona za młoda, on znany, ona z Nowej Huty, on czaruś, ona naiwna… Nie mają szans". Przyjaciółka kiedyś powiedziała: "Ty nie startowałaś w tym małżeństwie z poziomu zero, tylko minus dziesięć. Wszystko musiałaś sobie wywalczyć" - dodała.

Edyta Pazura o depresji

Po latach Edyta przyznała, że początki związku były dla niej tak trudne, że przypłaciła je zdrowiem. Przyznała również, że to wszystko odbiło się na jej rodzinie.

- Mama została na małym osiedlu w Nowej Hucie, gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą, obgadują - wyjaśniła. Sąsiedzi pokazywali mamę palcami: "To jest ta, której córka związała się z dużo starszym rozwodnikiem". Młodość dała mi siłę, żeby sobie z tym poradzić. Mamę wciąż to dręczy, bo mnie ocenia z perspektywy swojego dziecka, a nie żony "celebrytki" Cezarego Pazury - skwitowała.

Żona Cezarego Pazury nie ukrywa, że negatywne komentarze i wrogie spojrzenia sprawiły, że rozważała odejście.

- Dopiero kiedy zaczęła się nagonka, przestraszyłam się. Poczułam, że stoję pod ścianą. Ktoś mocno trzyma mnie za gardło - opowiedziała. - Bywało, że Czarek wracał z pracy, a ja czekałam pod drzwiami z walizkami i mówiłam: "Dłużej nie wytrzymam. Przecież ja tym ludziom nic nie zrobiłam. Nie mogę tak żyć, do widzenia". 

Dziś Edyta i Cezary uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show biznesu i razem wychowują troje dzieci.

Zobacz wideo: Czego wstydzi się Anastazja Pazura?

Czego wstydzi się Anastazja Pazura?
Czego wstydzi się Anastazja Pazura? Anastazja Pazura wstydziła się siebie, swojego ciała i tego, co robi. Córka znanego aktora postanowiła coś zmienić i wesprzeć inne kobiety.
Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: VIVA!

Pozostałe wiadomości