Gwiazdy

Edyta Pazura na spontanicznym zdjęciu z rodzicami. Do kogo jest bardziej podobna?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kamil Piklikiewicz/East News Edyta Pazura

Edyta Pazura ma świetny kontakt z rodzicami. Niejednokrotnie mówiła o tym, jak bardzo są zżyci. Widać to także podczas ich wspólnego wyjazdu. Na zdjęciu z samolotu zobaczymy nie tylko ich, ale także zięcia państwa Zając - Cezarego Pazurę.

Edyta Pazura - życie prywatne

Edyta Pazura bez wątpienia jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd na polskim Instagramie. Jej konto śledzi aż 250 tys. osób. Żona Cezarego Pazury niejednokrotnie pokazuje, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci: 13-letniej Amelii, 10-letniego Antoniego i 4-letniej Rity.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Samo małżeństwo Pazurów uznawane jest za jedno z najbardziej lubianych w polskim show-biznesie. Dzieli ich spora różnica wieku (26 lat), więc gdy zaczęli się spotykać, wiele osób nie wierzyło, że stworzą trwały i szczęśliwy związek. Poznali się w pociągu, gdy Edyta była 19-letnią studentką, a Cezary 45-letnim popularnym aktorem. Od razu między nimi zaiskrzyło. Dziś, jak pokazują, po kilkunastu latach razem, dalej są w sobie zakochani.

Edyta Pazura z rodzicami

Edyta Pazura najbardziej w życiu ceni sobie relacje z bliskimi. Wspominała o tym w wywiadach, przy okazji poruszania tematu depresji, na którą cierpi. W grudniu minionego roku gwiazda zabrała na Malediwy swoją ukochaną mamę. Teraz znowu są razem w podróży.

Na pokładzie samolotu, z którego wrzuciła zdjęcie, widzimy także jej tatę oraz męża. To rzadki widok, kiedy pokazują się razem w takim komplecie. Zresztą spójrzcie sami:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości