Gwiazdy

Edyta Herbuś ucieka przed natłokiem przygnębiających informacji. "Nie mam siły"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami refleksją na temat medialnych doniesień, które od jakiegoś czasu boleśnie odbijają swoje piętno na samopoczuciu wielu osób. Aktorka przyznała, że śledzenie informacji o problemach współczesnego świata jest dla niej przygnębiające. Zdradziła też, co pomaga jej zachować równowagę i choć na chwilę oderwać myśli od ponurej rzeczywistości.

Edyta Herbuś o natłoku złych informacji

Edyta Herbuś należy do grona gwiazd, które nie boją się poruszać w sieci trudnych tematów. Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami dotyczącymi życia codziennego i otwarcie mówi o wyzwaniach, z jakimi się mierzy. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawił się szczery wpis, nawiązujący do medialnych doniesień o współczesnych problemach. Gwiazda przyznała, że nie najlepiej znosi niektóre informacje.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Kochani, nie wiem, jak Wy, ale ja nie mam siły już czytać tych strasznych wiadomości napływających ze świata. Oglądać zdjęć pełnych okrucieństwa, które nie mieści mi się w głowie - stwierdziła artystka. Jak ujawniła, sprawdzonym sposobem na uporanie się z poruszającymi komunikatami jest dla niej teatr. Okazuje się, że to właśnie możliwość obcowania z publicznością pozwala 41-latce oderwać się od przygnębiającej rzeczywistości.

- Tak bardzo dziękuję dziś za teatr, dziękuję Wam za te spotkania, w których zawiera się tyle spontanicznych wybuchów radości. Wczorajsza publiczność w Chojnicach nagrodziła nas wspaniale, dziś opowiemy naszą słodką historię w Starogardzie Gdańskim. Dziękuję Wam za to, że jesteście . Za to, że teatr nadal tak pięknie tętni życiem - napisała Edyta Herbuś w instagramowym poście.

Edyta Herbuś chroni się przed problemami współczesnego świata

Szczery wpis Edyty Herbuś wywołał w sieci prawdziwą lawinę komentarzy. Internauci nie pozostali obojętni na wyznanie aktorki. Wielu z nich przyznało, że medialne doniesienia, zwłaszcza te dotyczące wojny w Ukrainie, rzeczywiście niosą za sobą szereg trudnych emocji, a tym samym odbijają swoje piętno na samopoczuciu odbiorców.

- "Ja też nie mam siły, staram się odwracać swoją uwagę, bo można zwariować. Chcę wiedzieć, co się dzieje na świecie, ale to jest niewiarygodne", "Wcale Ci się nie dziwię", "Zrób sobie dzień przerwy od złych wiadomości", "Edytko, po prostu nie czytaj" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości