Gwiazdy

Edyta Górniak założyła Akademię Przebudzenia. "Zawsze chciałam wspierać ludzi, dawać im radość, światłość"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNPiotr Bławicki/East News

Edyta Górniak ma nowy pomysł na siebie. Wokalistka właśnie ruszyła z własnym kanałem medytacyjnym Akademia Przebudzenia, gdzie planuje dzielić się ze słuchaczami życiowym doświadczeniem. Podekscytowani internauci piszą w komentarzach: "Pani głos jest sam w sobie jak balsam dla duszy i ciała".

Edyta Górniak otwiera Akademię Przebudzenia

Edyta Górniak od 25 lat zachwyca słuchaczy swoim nieziemskim głosem. Dla posiadaczki tak ogromnej skali nie ma rzeczy niemożliwych. Wokalistka świetnie radzi sobie w każdym utworze, a także umiejętnie czaruje publiczność ciepłą i otulającą barwą. Obecnie Edyta skupiła się na rozmowach z fanami. Na Instagramie podczas kilkugodzinnych transmisji na żywo opowiadała o swoim podejściu do pandemii. Pozytywny odbiór zmotywował ją do rozwoju projektu. Tak gwiazda wpadła na pomysł, aby swoimi przemyśleniami dzielić się z fanami na YouTube.

- Ruszam z kanałem na YouTube. Będziecie mogli sięgać tam po różne rzeczy, które, mam nadzieję, poprawią wam nastrój. Pomyślałam o tym kanale, bo zawsze chciałam wspierać ludzi, dawać im radość, światłość, sztukę, wzruszenie, refleksje - ogłosiła Edyta Górniak.

Pojawił się już pierwszy odcinek wprowadzający. Tam Edyta dokładnie wytłumaczyła fanom, na czym będzie polegał jej autorski projekt. Jak przyznała, pragnie podzielić się swoimi doświadczeniem oraz zabrać słuchaczy w edukacyjną podróż w głąb duszy.

Witajcie na moim kanale, chce dzielić się z wami tym, czego nauczyłam się na mojej drodze życia, co zaprowadziło mnie do szczęścia, spełnienia, satysfakcji i popularnie nazywanego sukcesu. Chce podzielić się tym, co pozwoliło mi przetrwać traumatyczne doświadczenia, podnieść się z nich, przyjąć naukę, oczyścić i wznieść. Pamiętajcie, że zależy mi tylko na jednym, na waszej wolności umysłu i wolności duszy. Chce, żebyście byli spokojni, jak tylko jest to możliwe. Chce, żebyście przekonali się, że przemiana nie musi być bolesna, może być olśnieniem. Już czas, żeby każdy z was zaopiekował się sobą, jak nigdy dotąd. Będę starała się pokazać wam krok po kroku, jak to zrobić. Każdy z was ma w sobie potencjał, spróbuję pomóc wam go aktywować, bo każdy z was jest bardzo potrzebny. Pamiętajcie, że jak w coś wierzycie, nadajecie temu moc, lub inaczej mówiąc – uwierz, a będzie ci dane. Życzę nam miłej podróży, wzajemnej edukacji podczas rozwoju, czyli wzniesienia świadomości naszej nowej ziemi. Nowej ziemi, czyli nowych nas. Przytulam

– powiedziała Edyta.

Odcinek drugi – Medytacja Poranna

Edyta Górniak rozkręca swój youtubowy kanał. Kilka dni po premierze do sieci trafił kolejny filmik. Tym razem był on poświęcony porannej medytacji. Wokalistka rozpoczęła od przywitania się ze światem, a następnie przeszła do podziękowań za piękno, obfitość, miłości i wiele czynników, które towarzyszą jej w codziennym dniu.

- Dzień dobry świecie, jak miło znów cię widzieć. Dziękuję za całe piękno, obfitości i mądrość. Dziękuję, że się ze mną tym dzielisz. Dziękuję moim przewodnikom duchowym, istotom światła i miłości, że codziennie od nowa pomagacie mi być najlepszą wersją siebie. Dziękuję za waszą opiekę, obecność i za wasze przewodnictwo. Dziękuję, że najczystsze energie światła, które podarowują mi dobre zbiegi okoliczności. Jestem za to wdzięczna całym moim jestestwem. Dziś zamawiam piękny, kreatywny dzień. Niech się stanie! Dziękuję, dziękuję, dziękuję – słyszymy.

Fani pod nowym nagraniem gwiazdy pojawiły się pierwsze komentarze fanów. Pozytywnie zaskoczeni internauci przyznali, że głos wokalistki działa uspokajająco i wyciszająco.

  • Edyto jesteś aniołem. Niech Cię Bóg błogosławi.
  • Tak się cieszę pani Edyto na tę wspólną drogę i naukę, a Pani głos jest sam w sobie jak balsam dla duszy i ciała.
  • Edi! Ale się wzruszyłam! Już samo ciepło Twojego głosu jest ukojeniem, cieszę się, że jesteś tu dla Nas. Kocham.

- napisali fani.

Edyta Górniak o miłości... nie tylko do muzyki. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Daria Ładocha wspomina współpracę z Edytą Górniak. "Musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ miały chipy"

Biologiczna Bzdura Roku 2020 przyznana. Na podium Edyta Górniak i Kaja Godek

Edyta Górniak po bolesnych doświadczeniach podpowiada, jak wrócić do normalności: "Czas się z tym pożegnać"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości