Gwiazdy

Daria Ładocha wspomina współpracę z Edytą Górniak. "Musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ miały chipy"

Daria Ładocha i Edyta Górniak

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Daria Ładocha wspomina współpracę z Edytą Górniak. "Musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ miały chipy"

Daria Ładocha i Edyta Górniak

Kamil Piklikiewicz/East News

Daria Ładocha na co dzień gotuje w Dzień Dobry TVN, a swoimi przepisami dzieli się na antenie i w sieci. Świat gwiazd również nie jest jej obcy, o czym opowiedziała w ostatnim wywiadzie. Wspomniała o Edycie Górniak i Małgorzacie Rozeznek.

Odkąd Daria Ładocha poprowadziła program "Ameryka Express", jej kariera stale nabiera tempa. Ostatnio prezenterka gościła w programie Pacześ Show - Celebryci, w którym razem z gospodarzem zastanawiała się nad różnicami pomiędzy gwiazdami a celebrytami. Nie obyło się bez opowieści zza kulis.

Daria Ładocha współpracowała z Edytą Górniak

Daria Ładocha jest związana z show-biznesem już od paru ładnych lat. Może więc pochwalić się niejedną anegdotką ze świata gwiazd. Na kanapie u Rafała Paczesia wyznała, że kiedyś współpracowała z Edytą Górniak. Diwa już wtedy potrafiła zaskoczyć.

- Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta - zdradziła Ładocha.

W ostatnim czasie wokalistka często dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami o życiu i współczesnym świecie. Wspomnienie Darii Ładochy nie powinno być dla nich większym zaskoczeniem.

Daria Ładocha o domowych zwyczajach Majdanów

Prowadząca "Ameryka Express" wspomniała też o innej gwieździe TVN.

- Małgorzata Rozenek, też moja bardzo dobra koleżanka, opowiada, że na przykład Radzio robi w domu wodę octową, różaną do mycia podłóg - dodała.

Jak się okazuje Majdan sprawdza się nie tylko w roli ojca, ale również pomocy domowej. Taki mąż to skarb.

Show-biznesowe anegdoty Darii Ładochy odbiły się głośnym echem w sieci. Prezenterka najwyraźniej brała pod uwagę taki scenariusz. Zapowiadając odcinek talk-show ze swoim udziałem, dodała stosowną adnotację.

- Przepraszam wszystkich, których niechcący obraziłam - czytamy na Instagramie.

Jak wtrzymać na diecie? Zobacz wideo: 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
82
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0