Dzieci Cristiano Ronaldo prześladowane przez rówieśników. Georgina Rodriguez: "Są regularnie bite"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plotek.pl, "El Hormiguero"
Najświeższe wiadomości z życia gwiazd - znane dzieci znanych rodziców
Najświeższe wiadomości z życia gwiazd - znane dzieci znanych rodzicówDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Pociechy Cristiano Ronaldo żyją w godnym pozazdroszczenia dostatku i luksusie, ale mimo tego przywileju zdążyły już zaznać smaku goryczy. Problemów dnia codziennego dostarcza im głównie sława ojca. Partnerka portugalskiego piłkarza w najnowszym wywiadzie wyznała, że wspólnie wychowywane przez nich maluchy są ofiarami przemocy szkolnej.

Dzieci Cristiano Ronaldo prześladowane przez rówieśników

Cristiano Ronaldo i związana z nim od dłuższego czasu modelka Georgina Rodriguez wychowują pięcioro pociech - troje urodzonych przez wynajętą na życzenie piłkarza surogatkę (13-letniego Cristiano Juniora oraz 6-letnie bliźniaki Mateo i Evę Marię), a także dwie wspólne córki: 5,5-letnią Alanę Martinę oraz roczną Bellę Esmeraldę, której brat bliźniak zmarł tuż po porodzie.

Partnerka sportowca udzieliła niedawno szczerego wywiadu w hiszpańskim programie telewizyjnym "El Hormiguero". Przed kamerami wspomniała między innymi o prześladowaniu, którego doświadczają starsze dzieci jej ukochanego. Czynnikiem rodzącym przemoc ma być w tym przypadku sława Ronaldo.

- Są regularnie bite w szkole i nigdy nie stawiają oporu. Wiem, ponieważ często wracają do domu z płaczem - oznajmiła.

Georgina Rodriguez stosuje surowe metody wychowawcze

Kolejnym zaskakującym faktem, którym Georgina Rodriguez podzieliła się z odbiorcami "El Hormiguero", jest to, że dzieci Cristiano Ronaldo w dość radykalny sposób uczone są szacunku do jedzenia i otaczającego je dostatku. Wychowująca je modelka dba o to, by maluchy doceniały swoje położenie i miały świadomość, że ich rówieśnicy nie mają tyle szczęścia.

- Wyjaśniam im, że nigdy nie należy zostawiać jedzenia, a jeśli zostawią część obiadu, uznają to za popołudniową przekąskę lub kolację. Jeśli to nie wystarczy, pokazuję im filmy z głodującymi dziećmi i tłumaczę im, że jeśli będą się upierać, by nie jeść tego, co zostało im przygotowane, to z nimi może stać się to samo - wyznała Rodriguez.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plotek.pl, "El Hormiguero"

Źródło zdjęcia głównego: Europa Press Entertainment/Getty Images

Pozostałe wiadomości