Macaulay Culkin ukrywał przed mediami narodziny drugiego dziecka. Znamy płeć i imię malucha

Autor:
Berenika
Olesińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Macaulay Culkin zasłynął w latach 90. XX w. dzięki głównej roli w jednym z najbardziej kultowych świątecznych filmów. Wcielający się w Kevina McCallistera aktor ma dziś 43 lata i całą swoją uwagę poświęca ojcostwu. W grudniu ubiegłego roku doczekał się narodzin drugiego dziecka, jednak wiadomość o kolejnym potomku dotarła do opinii publicznej dopiero kilka miesięcy później. Jak gwiazdorowi udało się ukryć ten fakt przed mediami?

Macaulay Culkin w roli ojca - narodziny drugiego dziecka

Macaulay Culkin, aktor znany z tytułowej roli w świątecznym hicie "Kevin sam w domu", kilka lat temu związał się z poznaną na planie jednego z filmów Brendą Song. Para wychowuje dwuletniego syna Dakotę. Jak donoszą zagraniczne media, rodzina gwiazdora powiększyła się w grudniu 2022 roku o kolejnego chłopca. Drugiemu dziecku nadano imię Carson.

- Na świat przyszedł w grudniu, czyli ma już kilka miesięcy. Oni [Macaulay i Brenda - przy. red.] ani nie sprzedają okładek ze swoim udziałem, ani z udziałem swoich dzieci, ani nie bywają na czerwonych dywanach. Tak naprawdę trudno jest znaleźć zdjęcia, gdzie są razem, we dwoje - komentuje w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Cienie sławy Macaulaya Culkina

Popularność była dla Macaulaya Culkina w pewnym czasie dużym obciążeniem. Aktor miał problemy z prawem, które mocno nadszarpnęły jego medialny wizerunek.

- On poniósł bardzo wysoką cenę popularności. Rozmawialiśmy tutaj kiedyś o Macaulayu i o tym, jaką cenę zapłacił. Był uzależniony od narkotyków, od alkoholu, hazardzistą był przez moment - wspomina Sandra Hajduk Popińska.

Dziennikarka zaznacza jednak, że gwiazdorowi udało się wyjść na prostą. Dziś Culkin skutecznie broni swojej prywatności. - Poznał Brendę Song, która jest aktorką. Związał się z nią i faktycznie nie było o tym głośno. Dowiedzieliśmy się mocno po fakcie - twierdzi reporterka.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Rodin Eckenroth/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości